Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газов инжекцион Цена???


Recommended Posts

Чудих се дали тук да пусна темата или в всеки за всичко и реших да е тук ако мод-а прецени да я премести в избрания от него под форум!!!

 

Та на въпроса мисля да правя новя придобивка и понеже съм 100% че ще е бензин събирам всякъква информацияв момента съм на стъпка газова уретба интересува ме колко пари ще ми излезе един инжекцион с всичко към него???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си отваряй очите като си избираш нова кола!

Ако е инжекция, поне да е моно, а не пълна.Другото, за което бих те посъветвала, е да внимаваш да не си купиш с пластмасов колектор.

А иначе по въпроса за цената

обикновена газова - около 450-500 лв.

газов инжекцион - от 1000 лв. нагоре

Успех в избора!

 

П.П. Разгледай и другите теми в този раздел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tо за моно инжекцията уретбата не е много по различна от моята на 120-ката може би единственото е че там се ползва електронен изпарител нищо по различно няма

А за какъв пластнасов колектор говориш :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако все пак си вземеш с пластмасов колектор гледай да ти сложат на капака на въздушния филтър клапа,защото някой майстори може и да не знаят!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мисля, че този Megan е с метални колектори, така че са му сложили обикновена уредба. Но има риск да му пръсне въздушния филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

И все пак мисля да поема риска и да сложа на Фелката LPG ако трябва и клапа ще монтирам на филтъра :roll: Този бензин 1.95лв. не се т'ръпи :evil: Ходих при 2-3 дето поставят газ и някъде около 500-600лв. варират цените (LOVATO и BRC) Въпроса в момента е само паричен :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла година вече обмислям вариантите за газ.

Съветваха ме ,както ти казваш, на риск.Но, не ми се поема.Минах през варианта да се преработва в карбуратор, но и това не е толкова просто и евтино.И в крайна сметка решението е взето вече, въпрос на време е да сложа газова-обикновена.Купих си метален колектор, чакам да ми го доставят.

7-8 години съм карала кола на газ, а и другата ни също е, но нея основно мъжът ми я кара, и с тези близо 2,00 лв. за бензин още не мога да свикна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай 1100 лв. и да ти е мирна главата - това за Фобос. Bobi Doctora писа, че си е сложил BSM, като частите без монтажа са 900 лв. Можеш да си я сложиш и сам. Струва ли си за 300 лв. да се циганиш? Вече това ще стане не кола, а пикня, с извинение. По-голямата част от мощността изчезва с обикновената LPG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН "ФАВОРИТ 4"

1320лв с руски газови инжектори ! 1 год гаранция !

Всички устройства от системата имат ЕВРО СЕРТИФИКАТИ за КАЧЕСТВО !!!

1220лв с италянски инжектори (няма гаранция на инжекторите)..италянците не дават гаранция !

виж www.lpgbg.com

Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.