Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

CD ФАБИА


icko_blicko

Recommended Posts

Здравейте всички!

Някой може ли да ме светне захранващите кабели на радио подготовката кой за какво е?На CD-то JVC са 5 а на буксата на колата са 7 и немога да се сетя за какво са а съм много любопитен.Ако някой има електрическа схема ще бъда много благодарен ако я даде за един поглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо което може да е от полза http://www.the12volt.com/installbay/stereodetail/2184.html

На http://www.the12volt.com/installbay/vehicles.html може да се погледне за други автомобили. За съжаление Skoda няма :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

Някой може ли да ме светне захранващите кабели на радио подготовката кой за какво е?На CD-то JVC са 5 а на буксата на колата са 7 и немога да се сетя за какво са а съм много любопитен.Ако някой има електрическа схема ще бъда много благодарен ако я даде за един поглед.

Най-вероятно двата, дето са ти в повече са:

1. Кабел от габаритите - служи да приглуши осветлението на касетофона като пуснеш фаровете вечер и да не ти вади очите в пъти по-силно от таблото. (Нарича се DIMMER)

2. Кабел "MUTЕ"- да ти спира автоматично звука от касетофона при телефонно повикване.

Можеш да ги провериш с обикновен мултицет - мериш спрямо маса (на волтаж) и цъкаш всичко що намериш по колата. Ще излезе - няма начин.

Ако ми кажеш и цветовете ще ти кажа кой за какво е. :lol:

Но, малко е безпредметно - след като касетофона ти не ги поддържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби подържа ги.

Само че на онея леваци от ЕТ няма да им дам 45 лв. да ми монтират радио та ако ще и незнам какво да стане.Лошото е че недават схеми на такива като мен и се налага да гадая.Между другото Октавията е много готина ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби подържа ги.

Само че на онея леваци от ЕТ няма да им дам 45 лв. да ми монтират радио та ако ще и незнам какво да стане.Лошото е че недават схеми на такива като мен и се налага да гадая.Между другото Октавията е много готина ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.