Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кон на магистрала Тракия - б..и мамата


Recommended Posts

Та момчета какво да ви кажа... Карам си аз по магистралата с около 160 и по едно време срещу мен в най-бързата (лявата) лента се задава един кон, който си препуска и някакви хора, предполагам горски, го дебнат, за да го хванат....Ужас, просто нямам думи.... Поредното доказателство, че в милата ни родина не е за високи скорости... Добре, че бях на права, а не преди някой завой :?

 

P.S. - Спирачките на Окти са повече от добри!

 

P.S. 2 - На момчето с Фабиата (сива RS, движеща се с около 200 по магистралата) ще кажа само, батко ти хубаво си караш с тая скорост, но недей така некадърно да навлизаш в средната лента и да се разминаваш на педя разстояние с движещите се там коли, че може да стане беля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами конят е бил в лявата лента, защото е препускал, както правилно си отбелязал :) А сериозно - онзи ден на Тракия за малко не се наденах на една разпаднала се гума от товарен камион сигурно - знаете ги едни големи парчета, и те беля може да направят. Та един съвет - не превишавайте скоростта, нашите магистрали са далеч от немските или италианските например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра! Конят препускаше в обратна на движението посока, т.е. срещу колите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wooow харабия ли бе ... всичко бях виждал ама чк кон и то на магитралата smile146

хахаха което ми напомня миналата година засяках една лада 1500 до КАрнобат с 3 бая едни истински кози на задната седалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра! Конят препускаше в обратна на движението посока, т.е. срещу колите!

нееее коня е бил в правата посока всички останали сте били в грешната.

ШЕГА - разбира се

 

п.с. Абсурдите в българия са навсякъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е България хора..не трябва да се учудвате на нищо..може да се случи всичко и точно там където не очакваме ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя кон е бил избягал от некой мощен автомобил - дето си има повече под капака и не са забелязали липсата му :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А когато са я установили са тръгнали да го връщат :mrgreen:

Сега сериозно - неприятна случка.

Момчета, внимавайте, все пак сме в България. Може и некой вампир да излезне на платното :evil: Ако не е вампир - некоя "черна дупка" ще ни изненада.

Абе, какво да говориме - оборудвахме се с европейски автомобили, плащаме европейски данъци, ама пътищата ни - бетер от анадолските са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wooow харабия ли бе ... всичко бях виждал ама чк кон и то на магитралата smile146

хахаха което ми напомня миналата година засяках една лада 1500 до КАрнобат с 3 бая едни истински кози на задната седалка.

 

Извинете за офтопика, ама да знаете какво е видял пък мой колега (ама в Сирия): Кола - пикап, шофьор, коза - в купето и ЖЕНА И ДЕТЕ В КАРОСЕРИЯТА ОТЗАД. Айде после нашите жени и реват, че не сме кавалери :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе майтап, майтап ама да ви кажа честно, така се изкорках, че напрово пулсът ми се качи в гърлото! Не искам да си мисля каква ще е гледката ако някой блъсне кон със 160 :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха колажи ... ти знаеш ли какво шоу беше ... гледам първо 1 чифт рога ... и викам на жената тоя си вози козата в колата, а тя завалийката си мислила че на жена му викам "коза" , в този момент наближавам и гледам още 1 чифт рога ... тогава и мойта схвана за какво точно става дума. Докато извадя апарата да снимам се показа и тази кафявата и ме гледа право в обектива ... нямам думи просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди време съм виждал на варненската магистрала за софия която е, катастрофа, в която причинителя бяха стадо крави...беше станало по тъмно вече... имаше коли нахвърляни отляво и отдясно по пътя и мъртви крави по платното... направо беше всичко мармалад.

аз по БГ магистралите не карам с повече от 120, а ако знамнаистина че участъка е много добър - карам с 140-150...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "stenly" - Ако някой блъсне кон с 160км/ч съм почти убеден, че между предния и задния капак няма да има вече нищо по-издадено нагоре! Това са си поне 500 килограма все пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е! Някой хора не си вършат работата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма държава. Така, че скоро и глигани може да се преследват по магистралите. Всеки е абдикирал от всичко!

 

Затова трябва да се кара бавно :!: Въпрос на оцеляване е. Аз недоумявам как всеки плаче, че са лоши пътищата, а същевременно се пише кой как вдигнал 200 км/ч, какви гуми да сложи за по-голяма стабилност (ами нали ще се скапят по тия дупки), какви чипове, турбини и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "stenly" - Ако някой блъсне кон с 160км/ч съм почти убеден, че между предния и задния капак няма да има вече нищо по-издадено нагоре! Това са си поне 500 килограма все пак..

 

Ммммм... Не си прав :mrgreen: Проблема при блъскане на селскостопански животни е че те са високи и дефакто им удряш само краката. А трупа целичък влиза в купето. Така дефакто долната част на колата остава здрава а всичко от стъклата нагоре е на салата. Включително намиращите се в купето....

 

Поздрави и умната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "stenly" - Ако някой блъсне кон с 160км/ч съм почти убеден, че между предния и задния капак няма да има вече нищо по-издадено нагоре! Това са си поне 500 килограма все пак..

 

Ммммм... Не си прав :mrgreen: Проблема при блъскане на селскостопански животни е че те са високи и дефакто им удряш само краката. А трупа целичък влиза в купето. Така дефакто долната част на колата остава здрава а всичко от стъклата нагоре е на салата. Включително намиращите се в купето....

 

Поздрави и умната

 

Ммммм... Той нали това иска да каже. Че няма да има по високо място от предния и задния капак. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма държава. Така, че скоро и глигани може да се преследват по магистралите. Всеки е абдикирал от всичко!

 

Затова трябва да се кара бавно :!: Въпрос на оцеляване е ...

 

Споделям мнението ти ... винаги, абсолютно винаги, трябва да се кара разумно!

 

Между другото, аз съм виждал глиган, само че на селски път, животното като видя колата и избяга в гората :D

 

Имал съм среща и със стадо крави ... пресичаха зад един завой на пътя между Правец и Етрополе ... Шкодичката успя да спре на 3 метра от първата крава :D

 

Имал съм среща и с кон, отново по същия път ... само че беше тъмно, коня пресичаше шосето, но беше "спънат" и едвам подскачаше. За съжаление беше тъмен на цвят и го видях в последния възможен момент. Този път шкодичката не можа да спре, но аз успях в последния момент да пусна спирачката и да врътна волана на другата страна ... и го избегнах ... имахме късмет с коня :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж, преди 3 години може би имахме инцидент с крава. Бяхме с Ладата, бащата караше, ремаркето натоварено с 400 - 500 кг., пътя на изкачване, завой, т.е кара се бавно, да речем с 60 км/ч (до едно село Зая). Гледаме някаква стои на средата на пътя и изглежда като луда (все едно препарирана). Точно там има отбивка за един черен път. Бащата намаля и вече почти спира малко преди тая. Пастира (един циганин) натирил кравите здраво и през храсталаците преди самия разклон изкачат и една се блъсна и изкриви дясната врата на Ладичката. 30 години да я пазиш и накрая заради циганска работа да пострадаш. Не ми се мисли ако се караше бързо какво щеше да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.