Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с мощността


Data_StReaM

Recommended Posts

Моето Шкоде губи мощност..като го запала е добре..ама имаме малко байр от гаража и едвам едвам излиза..дайте ми съвети как да е оправа..съмнява ме че е карбуратора или бобината..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съединителя не приплъзва..няма никакви проблеми..дал съм е на пълен смукач и давам газ за да изкачи гаражния байр на задна..и едвам едвам го качва..нещо зор си дава..от какво може да е? :? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора благодаря все пак..имаше някакъв боклук на жигльора и смених кабелите на делкото и се получи обратно духане и се изчисти..без отваряне без нищо..засега се оправи..но незнам кога пак ще се появи проблем..пак трябва разглобяване и почистване в най скоро време..засега няма проблем..благодаря на всички..може да заключвате темата ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди като си излизал оттам не си ли е давала зор? Защото докато са студени шкодите хич нямат мощност.

 

Тя досега не е правила проблем за наклона..така че не се притесняваите..оправих се..с малко смукач и повече газ излиза доста бързичко.. :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.