Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Части за преден мост - откъде?


txl

Recommended Posts

Трябват ми кормилни накрайници, паразитен хебел и още някои дреболии. Магазините в София знам кои са и къде са, мисълта ми е къде тези неща са що годе нормално здрави, а не ментета. Ако въобще има такива.

Поразгледах форума, това което намерих е да не си купувам полски накрайници (както и нищо друго полско).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като правих предницата миналата година си купих частите от магазина на Симеоновско шосе. Доволен съм общо взето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. не се е разхлопало нищо още? А това приблизително какъв пробег е?

Частите са за колата на баща ми, който преди 3 години е сменял паразитния хебел с такъв от Симеоновско. Не знам колко точно му е пробега за тези три години, но предполагам между 10 000 и 15 000км. Аз не се съмнявам че на пазара има ментета, които ще се скапят и по-бързо, въпроса е дали има и по-добри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами грубо казано към 3000 км ми е пробега от тогава (плюс-минус 100-200км.). Да чукам на дърво, нищо не се е разхлопало още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата които се продават в пловдивският магазин на мебелна къща са само чешки. Някои от частите които си описал съм сигурен че стоят от бая одавна в магазина тоест са от едно време. Ако някои път имаш път насам ти или брат ти звънннете по една шайба да се видим и да отидем до магазина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

txl аз пазарувам части за моята 120-ка само от гаража на Монтевидео човека там винаги ми предлага чешки части и някъкви други (турски, руски ба ли ги какви са не зимам от тях) Та мисълта ми беше че още нямам никакви оплаквания относно качеството на закупената стока!!!

 

ПС виж в раздела ПРОДАВА мисля че zero имаше чисто нови накрайници комплекта го дава за 15кинта а в магазина са по10-тина лв. бройката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончо, не знам дали ми се очертава скоро ходене към Пловдив, но ще го имам в предвид. Благодаря :)

 

PETYO, накрайници мисля че намерих купувани едно време. Иначе ще се разходя сигурно до магазина на Монтевидео, и аз подозирам, че там са по-добри нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PETYO, накрайници мисля че намерих купувани едно време. Иначе ще се разходя сигурно до магазина на Монтевидео, и аз подозирам, че там са по-добри нещата.

 

И е много добре зареден ИМА ВСИЧКО просто каквато и "глупост" ми потрябва тичам там!!! Много съм доволен от консултацията и от вниманието към клиента :D А на Симеоновско..... :evil: но т'ва е друга тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам всичко за преден мост чисто ново, частите са още от социализма. Обявил съм цялата кола с абсолютно всички части за продажба, ако се продаде без тях ще се договорим нещо. 0878208456

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина на Монтевидео и синьото гаражче на Баня Мадара (дето Мартин продава в него), ако не се лъжа, са на един и същ собственик :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой ще ти прави ремонта?

 

Аз съм на твоето положение - хебел, втулки на носачи, може би шенкели... Имам оферта от онзи майстор зад Зоопарка, но звучеше като :

 

Моста долу, една седмица работа и около 400+ пари :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е в София и съответно ремонта няма да се прави тук. А иначе шенкели и втулки на носачите няма да се сменят. Не че знам каква е офертата на майстора де, но едва ли има и голямо значение за теб, след като е на 250 км от София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против да я закарам където и да е, стига майстора да е добър. Опознай родината за да я обикнеш, беше казал някой. А го правя със Шкодето.

 

Та...къде е твоя майстор и дали ще се навие да прави мойта кола? Телефон евентуално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смолян е чудесно! Тъкмо ще се видим с Родопите за ден два ако я закарам... Можеш ли да ми намериш телефончето на майстора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.