Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Новия" съединител отече...


The Best Forman

Recommended Posts

Някой беше питал зимата , защо му пада педала и не отделя съединителя и съм почти сигурен , че му казах на човека да си навие контра гайка на жилото и всичко ще заспи ... да да , ама не!

И аз така си бях "излекувал" съединителя и днес си понесох последствията - на едно голямо и оживено столично кръстовище лагера взе та хлътна в притискателния диск и познайте колко поздрави отнесох от колегите отзад :mrgreen: , но баба е яка - дойде си на ход до вкъщи smile152 и отново не се запозна с въжето .

 

П.П. Ако някой ви предложи Delphy съединител "усилен" за пикап .... бегайте бързо и не си помисляйте да се връщате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми се случи така на къстовището на Шипченски проход и Коперник ... имаше много трафик и тъкмо бях тръгнал да сменям съединителя и както спрях на светофара и после не мога да си влюча скорост - нито първа, нито втора, пробвах ги всички - не щат да влизат и си пуснах аварийните, започнаха да ме заобикалят и изгасих двигателя и се сетих че при спрян двигател трябва да мога да вкарам скорост... щтрак и влезе първата , а като тръгнах престъргваха другите скорости ама поне влизаха и я закарах до сервиза... спирам на кръстовището изгасям двигателя :) и после като светне жълто паля с включена скорост и газ :)

 

Та оказа се че огледалния диск беше се потрошил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен е така при сменени съединител и жило,но мисля че е от жилото на което има гумени подложки и като мина около 500 км и педала ми пропада и понякога трудно вкл. първата.но мисля че е от жилото защото съм отбелязал положението на вилката на съединителя и при нятягане на жилото си отива винаги на първоначалното положение, т.т. мисля че не е от лагера :roll:

надявам се да съм прав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя беше се счупила едната планка на лагера , отделно челната повърхност се беше вкопала в притискателния диск , а феродовия въпреки намесата на чука пак беше стъргал маховика ... бе голямо менте , дано новия изкара повече от тоя боклук / поне знам , че си е чешки , а не от долината на широките гащи /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.