Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бегачки са 120ките ето и доказателство


Recommended Posts

Диабло-то като върне на 1-ва само или айде не на първа..да върне на 2-ра и ще скрие шайбата на 120-ката...между другото на мен ми се струва че Диабло-то е спряло :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми се струва че е як монтаж

 

много голямо изглежда това диабло, пък и тия табелки как са обърнати на различни посоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми се струва че е як монтаж

 

много голямо изглежда това диабло, пък и тия табелки как са обърнати на различни посоки.

 

И аз се загледах по внимателно..имаш право corropt така си е...диабло-то изглежда наистина доста голямо..пък и Шкодата нещо е доста малка..наистина снимката си е нереална ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, диаблото и наживо си е наистина голямо :mrgreen: . почти 2 метра е широко все пак :D . Иначе снимката си е монтаж отвсякъде. Поради простата причина, че въпросното творение на италианските братя е високо към 120 см, а тук изглежда високо колкото Шкодата :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да не е диабло, а да е автобус икарус с камуфалж :mrgreen: :mrgreen:

 

но спор няма снимката е маняжка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги видях смях се и си казах абе голем съм егоист що и колегите да не се смеят а колажа си е колаж ама и смеха си е смях признаите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да не е диабло, а да е автобус икарус с камуфлаж :mrgreen: :mrgreen:

smile188 Тия камуфлажните Икаруси не са Ламбо Диабло, а Ауди ТТ които се правят и в Унгурия :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.