Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

малко помощ на гост


Guest roro

Recommended Posts

Здравейте колеги,като начало искам да ви поздравя за готиният форум :lol: .А сега на въпроса:решил съм да си сложа радиатор от ШКОДА на моето BMW,намерих си радиатора както и разширителният съд но не мога да си намеря дифузора на който се монтира ел.мотора с перката,ще съм благодарен ако помогне от Сф съм.И един технически въпрос:на какво налягане отваря клапанът на капачката на разширителят?Благодаря предварително на всички :) !

 

Моля да се пише само по темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне да беше казал от каква шкода си взел радиатора !!!

 

от 1000 мб ли ?? :mrgreen:

 

пп. я ми сподели за какво ти е тая цялата операция. прилича ми на едно добро побългаряване и изциганиосване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно че съм пропуснал мисля ,че е от 105 понеже е с месингови легенчета има ли друга разлика от 120 освен пластмасовите?а що се отнася до "изциганяването"радиатора ми втора употреба струва 150лв и пластмасата е на годините на моята/спуканата/а нов е287лв а от шкода нов е 64лв :lol: ,та..... ти какъв би си сложил :roll: ?няма да ти казвам че се охлаждам по средством виско/силиконов включвател/ургиналдъ-250лв,турски50 изкарва два месеца а със шкодов радиатор и ел мотор

едно решение на два проблема наниска цена,мисля ,че успях да ти обясня ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

сега по темата. колега погледни в списака за майстори и има един САШО от ул.Брегалница. виж точният адрес или телефона и го попитай. Той там има някакви стари полу разглобени бараки, може да има каквото ти трябва. Успех с пазарлъка. дргия човек за който се сещам е СИМО който има сервиз до зоопарка. пак там му има координатите.

 

пп. за 1000мб то те бъзнах като си мислих, че търсиш радиатор от октавия или фабия за бумера ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам такъв вентилатор за охлаждане заедно с фабричната му стойка за радиатора. Ако ще ти върши работа, пиши ми на icq-то, от Дружба 2 съм.

 

Имам приятели с какви ли не коли и знам от опит, че за някой от тях без значение марката е сериозен проблем купуването на радиатор втора употреба в прилично състояние, а нов е от 150лв. нагоре.

 

Във форума на БМВ това е редовен номер да се мисли за друго решение. Личното ми мнение е обаче че Шкодовия радиатор е с недостатъчно топлоотдаване и не съм убеден, че може да охлажда двигател от 1600куб. нагоре. Незнам къде си решил да го сложиш вентилатора - отпред или отзад на радиатора - за второто ще трябва предварително да си отстранил виско перката ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.