Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трябва ми Автопазар


Recommended Posts

Значи в Авто пазар излизат статии "Автомобилът на старо ..... +/-" почти съм сигурен че в нета някъде има побликувани такива статии, но аз не успях да открия!!!

 

Та.. въпрса ми е някой ако знае,има инфо или намери нещо подобно да пусне линкче ще съм му много благодарен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до преди година-две ги имаше всички стари броеве в архива на сървъра им съвсем безплатно, но сега са се изхитрили освен с СМС-ите за отваряне на по-новите обяви да продават и CD-та с архивите си, трябва да питаш в редакцията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в Авто пазар излизат статии "Автомобилът на старо ..... +/-" почти съм сигурен че в нета някъде има побликувани такива статии, но аз не успях да открия!!!

 

Та.. въпрса ми е някой ако знае,има инфо или намери нещо подобно да пусне линкче ще съм му много благодарен :D

 

Ако говориш конкретно за Октавия - има точно такава тема в съответния раздел! Потърси я! А ако търсиш за други автомобили - преди ги имаше на страницата на самото списание, но вече са платени. Може и някой да ги качва, но къде...нямам идея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мобилето искат 2.4 лв. за 5 дни достъп до тази информация. Кажи какво те интересува - аз имам на дискове много книги за различни марки и модели коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.