Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Настя няма мощност


joeless

Recommended Posts

ами .. имам малко странен проблем - последно налях догоре ви-пъуър на шел-добрич, и взех че се изкуших да взема и едно флаконче добавка за прочистване на бензинови двигатели... обаааче, сега нещо не ще да върви Настето... Няма мощност, ама изобщо.. катеря леки наклони на трета-втора с 60 и подръпвам смукача даже че ме е страх да не спре... Съмнението ми е в добавката понеже досега не съм слагал ...

Та въпроса ми е - някой имал ли е подобни проблеми, възможно ли е всъщност наистина да е заради добавката или да търся проблема другаде?

 

Все още имам проблема с трудното палене и някои колеги изразиха съмнение че вероятно платното на бензиновата помпа се ебава.. възможно ли е това да е причина също?

 

 

Много валко и разбирам все още, но пък имам голямо желание :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от далече трудно може да решим какво е на настия. ако е от добавката може да е разтворила някакви боклучета по резервоара и по бенз. помпата и да са се запушил някой жигльор. ако знаеш как става, разглоби карба и виж както става там.

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се беше получило нещо такова...има някакъв боклук е попаднал..и попада точно за жигльора и като форсираш малко колата се подобрява..затова съвета ми е да свалиш карбуратора и да го почистиш..аз така направих и се оправи..вече го няма проблема ;);) Късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери първо мрежестата цедка, през която влиза бензина в поплавковата камера, а също и разпръсквача на ускорителната помпичка ("човката") да не е запушена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия добавки разтварят цялата гадост която ти е в резервоара. Сега ще имаш доста километри докато се нормализира. Да не говорим че мойта 120 като и сипех Shell веднага почваше да гасне. За справка с всякаква друга помия съм я карал (включително 86!) и не е правила проблем....

 

Моя съвет - повече не сипвай никакви добавки и известно време не зареждай на Shell. И при първа възможност досипи някакво друго гориво да се поотпуши..

 

Поздрави

 

BTW: Прегледай дали всички жигльори са добре завити и дали нямаш просмукване на въздух от някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филтърчето ме е шубе да го сваля сега, че съм на изпарения в резервоара и ако излея и от цедката бензина съвсем няма да мога да стигна до бензиностанцията :mrgreen: - на 10км е най-близката...

така и така е празна, ще я налея с друг бензинец тъкмо - обикновено и наливам 95 и 98, мешано 1 към 1, от Петрол.. и си върви отУично...

 

и никви добавки повече :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.