Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia - надпис "insp service"


SaiLor

Recommended Posts

след запалването на двигателя под изминатите километри до сега започва да мига надпис "insp service" какво означава това ?!? ако някои знае нека каже

 

Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е време да я заведеш в сервиза. Някой сервизен интервал е изтекъл по всяка вероятност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо. при положение 4е преди 4000 км. преди да я докарат от германия са сменени всички ремъци,масла , дискове за спира4ките, абсолутно вси4ко в специализиран сервиз в Германия .... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се стягай! Тези интервали са програмирани да излизат на определен брой изминати километри. Т.е. когато са сменяли ремъците не са го занулили. Не е пряко свързано с някаква повреда. Можеш и сам да го занулиш. ;) Нека някой от колегите каже, защото аз не го помня, а книжката ми е в колата и трябва да бягам до долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми го Изпивса и е точно това..според мен е за диагностика и просто те подсещя..Ще се радвам някой да каже как точно мога да го зануля.. :)

 

ПОЗДРАВИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромното ми мнение е да не ги занулявате, а да отидете на една диагностика. Нищо няма да загубите, даже напротив ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да се плашите! Това е точно подсещането за сервизен интервал на 30К. Няма нищо общо с диагностиката на колата или каквото и да било друго. Функцията на надписа е само и единственно - подсещаща! Занулете си го и няма проблеми. Ако естественно преди това наистина са сменени консумативите, както си му е реда и е направен прегледа, които е обичаен за въпросните 30К! А за самото зануляване - писал съм в една друга тема в този раздел от преди година ако не се лъжа, как точно става операцията - потърсете ;) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря мн колеги ... мисля си да го зануля :) ... първо си мислих че това е автоматичния смукач или нещо такова :lol: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казаха колегите можеш да си го нулираш и сам, подробно описано е в книжката с инструкции за употреба на автомобила! Но според мен това не е идеята на занятието ;) Най-добре отиди в ЕТ да ти кажат какви грешки има, ако изобщо има някакви и те да ти го нулират ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.