Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.2 12v HTP


Ашко

Recommended Posts

Привет на всички!

В състояние ли е някой да ме светне как се свалят кутиите с насочващите ламели на парното/ако така се казват!/,средната и лявата и дясната?Имам счупени ламели,а освен това ми се ще да почистя въздуховодите,които въпреки поленовия филтър са доста прашни.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са на нещо като щтипки!Ако съм разбрал правилно за въздуховодите на парното в купето става дума!

Средната се сваля след като си махнеш касетофона-вкараш си ръката и отвътре я бутнеш-после изключваш буксата на абарийните!

А лявата-ахх лявата-тя мамата си!Някой я махат след като си махнат ключа за светлините и от там бъркат!Аз си направих едни кукички се мъчих и х...Най-накрая отидох тука в сервиза и ми я махнаха-са съжаление незнам как успяха-без даже да оставят и драскотина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам съшия проблем, но така и не успях да ги извадя. Опита ми беше съвсем плах, но просто и нямаше смисъл да ги вадя, при услови, че нямах здрав среден панел.

Ако някой има представа, какви парички е да сподели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тафка,нямам представа колко струват,а идеята ми е да ги ремонтирам/на средния панел имам две счупени ламели/,сигурно е възможно.Да,ама първо трябва да се свалят.Че са на щипки е ясно,но има възможност да се свалят със специализиран инструмент/примерно скоба,която разтваря 4 или повече щипки едновременно/,а ако човек ги напъне,да счупи щипки и тогава само ЕТ да ни е на помощ,а там тя струва бая,както е известно.

Сигурен съм,че рецептата на Черната Перла е точна,но аз не мога да си сваля радиото,защото предишния собственик не ми остави пластините,а те за всеки модел са бамбашка.

Ха,говорих с ЕТ,въпросната средна кутия/двойната/струва 640 кинта!!!!!Нямат я,поръчва се.Тафка,ще се наложи да ремонтираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко можеш извади ги с вакуум-хвани ги в краищата и дръпни-ще излязат!Така са ми извадили левия въздуховод-хванали го в краищата с вакуум и го дръпнали-той отзад е на пластини с гърбичка която се изнизва(ако не се лъжа)!А за средния панел-това е начина-махаш касетофона,бъркаш с ръката и вадиш!За левия пробвай да си направиш скоба с формата на Г ама и от двете страни-като Т-разрязано през средата-да захванеш краищата и да дръпнеш!

Не пробвай с нож,или отверка-дори да си им сложил хартиено тиксо в крайщата-един приятел се помъчи и......... :cry: !

Успех! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

В състояние ли е някой да ме светне как се свалят кутиите с насочващите ламели на парното/ако така се казват!/,средната и лявата и дясната?Имам счупени ламели,а освен това ми се ще да почистя въздуховодите,които въпреки поленовия филтър са доста прашни.

Благодаря предварително.

 

за левия сваляш долната кора на 4-5 винта е и после си бачкаш както ти е кеф. открива се всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,говорих с ЕТ,въпросната средна кутия/двойната/струва 640 кинта!!!!!Нямат я,поръчва се..

e тия съвсем са откачили.

как е възможно това да струва 640 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.