Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Втори сервиз на ЕТ в София


Recommended Posts

За да се промени обслужването въпросът според мен не е дали ще има втори сервиз на Еуратек, а кога ще има втори дилър на Шкода в БГ. Иначе не вярвам във втория сервиз да има разлика. Ще пратят хора от първия да обучават новия персонал и те ще им предадат всички вредни навици. Ако ще и 15 сервиза да има на ЕТ като ги мързи да гледат и не са мотивирани да работят - кел файда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав :!: Да, таксуват на час, но не ти държат колата на крика безцелно по-дълго време, за да ти вземат парите. Има си ставка - ремонт на Х - 1 час, смяна на Y - 2.30 часа и т.н. Дали ще ти оправят колата за 30 мин. или за 1:30 часа - ти пак ще платиш за 1:30 часа труд. Добре дошли в Европа бих казал аз. Там навсякъде е така. Всичко е разчетено. За всичко си има норма. Това, че ние българите сме сръчни и се справяме далеч по-бързо с много неща, няма как да го обясниш на VAG :lol: А и "по-лошо" ще става, като на един приятел, с който бяхме в Австрия. На Хюндай-а му свършиха четките на алтернатора. Хоп в тамошния сервиз и ... нов алтернатор. Ха честито :lol: Стария алтернатор си го донесе в БГ, отремонтираха му го за смешни пари и сега му хваща прах в гаража.

 

Така че пак ще помоля - нека спрем с безпредметните и най-вече безсмислени оплаквания от ЕТ. Проучете първо въпроса, а после се жалвайте...ако има за какво ;)

 

Сега видях поста ти, затова и сега ти отговорям. Когато ставката е на час, ти работиш през този час. Да времето се раздува. Това го приемам. Но не и двойно, че и повече. Наличието на втори сервиз само би подобрило обслужването, както навсякъде по света конкуренцията намества пазара.

Що се отнася до Хюндая, ами и ЕТ ще ти сложи нов алтернатор и няма да ти отремонтира стария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Що се отнася до Хюндая, ами и ЕТ ще ти сложи нов алтернатор и няма да ти отремонтира стария.

Възможно е, нямам подобен опит с такива части в който и да е официален сервиз. Дори и да не си прав, този момент рано или късно ще настъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Когато ставката е на час, ти работиш през този час. Да времето се раздува. Това го приемам. Но не и двойно, че и повече. Наличието на втори сервиз само би подобрило обслужването, както навсякъде по света конкуренцията намества пазара.

 

Ставката е на час и се определя от средното време за извършване на една операция. В 90% от случайте времето за ремонт е близо два пъти по-малко от описаното, но в 10% от случайте имаме "кофти болтче на кофти място". Нали се сещаш какво става тогава! Има и още нещо. За смяна на масло са необходими 10 мин ... ако не се чака да изстине двигателя. Но се чака. Иначе може да си тръгнеш със спукан блок. И хората си пишат 0.75h работа. Щото чакат. А за тях това са пари. За мен - добре свършена работа - двигателя не ми е прецакан.

 

Относно втория сервиз - определено ще има положителен ефект отварянето на такъв.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се промени обслужването въпросът според мен не е дали ще има втори сервиз на Еуратек, а кога ще има втори дилър на Шкода в БГ. Иначе не вярвам във втория сервиз да има разлика. Ще пратят хора от първия да обучават новия персонал и те ще им предадат всички вредни навици. Ако ще и 15 сервиза да има на ЕТ като ги мързи да гледат и не са мотивирани да работят - кел файда.

 

Ae пак компетентно мнение за сервиза.... ееее баси какви сте, но нищо не може да ме учуди, щом имаше и негативни мнения за Авто-козметичен център Софавто ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав :!: Да, таксуват на час, но не ти държат колата на крика безцелно по-дълго време, за да ти вземат парите. Има си ставка - ремонт на Х - 1 час, смяна на Y - 2.30 часа и т.н. Дали ще ти оправят колата за 30 мин. или за 1:30 часа - ти пак ще платиш за 1:30 часа труд. Добре дошли в Европа бих казал аз. Там навсякъде е така. Всичко е разчетено. За всичко си има норма. Това, че ние българите сме сръчни и се справяме далеч по-бързо с много неща, няма как да го обясниш на VAG :lol: А и "по-лошо" ще става, като на един приятел, с който бяхме в Австрия. На Хюндай-а му свършиха четките на алтернатора. Хоп в тамошния сервиз и ... нов алтернатор. Ха честито :lol: Стария алтернатор си го донесе в БГ, отремонтираха му го за смешни пари и сега му хваща прах в гаража.

 

Така че пак ще помоля - нека спрем с безпредметните и най-вече безсмислени оплаквания от ЕТ. Проучете първо въпроса, а после се жалвайте...ако има за какво ;)

 

Сега видях поста ти, затова и сега ти отговорям. Когато ставката е на час, ти работиш през този час. Да времето се раздува. Това го приемам. Но не и двойно, че и повече. Наличието на втори сервиз само би подобрило обслужването, както навсякъде по света конкуренцията намества пазара.

Що се отнася до Хюндая, ами и ЕТ ще ти сложи нов алтернатор и няма да ти отремонтира стария.

На дали има сервиз в които да ремонтират подобни 4асти,говоря за сериозен сервиз.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до Хюндая, ами и ЕТ ще ти сложи нов алтернатор и няма да ти отремонтира стария. В никои сериозен сервиз нямат практика да ремонтират подобни 4асти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се промени обслужването въпросът според мен не е дали ще има втори сервиз на Еуратек, а кога ще има втори дилър на Шкода в БГ. Иначе не вярвам във втория сервиз да има разлика. Ще пратят хора от първия да обучават новия персонал и те ще им предадат всички вредни навици. Ако ще и 15 сервиза да има на ЕТ като ги мързи да гледат и не са мотивирани да работят - кел файда.

 

Ae пак компетентно мнение за сервиза.... ееее баси какви сте, но нищо не може да ме учуди, щом имаше и негативни мнения за Авто-козметичен център Софавто ;)

 

 

Всеки си има свое мнение.... защо да няма негативни мнения за сервиза и за автокозметичния център??? На ден и на двете места се обслужват десетки да не кажа и стотици хора... и си мислиш че абсолютно всеки е обслужен перфектно????? Това че ти нямаш забележки е твой плюс, значи си намерил местата където да се грижиш за своя автомобил, но други го правят по принуда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.