Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още един Щастлив Съфорумец!


Recommended Posts

Здравейте и от мен!

От близо месец съм горд собственик на Шкода Октавия 1.9ТДИ.

За Вас тя е позната беше Собственост на ИВО :)

До момента съм много доволен от колицата вече имам 500 км с нея и само и се кефя :)Ахахах онзи ден дръпнах една Алфа 155 на сфетофара а до следващия бях вече с 150 :D

Айде за сега това е от мен..пак ще пиша!

 

ПОЗДРАВИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито... Ама айде да го даваш малко по-леко в града! Тия 150км дето ги вдигаш в града на фона на всички катастрофи е меко казано олигофренизъм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, пожелавам ти много радост с колата.

на кой Иво е колата?? една бяла която беше с кристални стопове??

 

това, че си карал със 150 между някакви кръстовища не е похвално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен..безаварийни километри..и по леко каране в градски условия :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бялата с Кристалните стопове..скоро ще и сложа нови снимки!

А за 150-те е малко Метафорично..беше 2 през ноща и попринцип карам доста спокойно и бавно бих казал, че имам Глава на раменете..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) 4o4o

 

виждам че и ти си вече тука. свикнал си и вече маи на колата. гледам юркаш я... надявам се да я пазиш. още един път със здраве да я караш и по-нататък даи едно по-обстоино мнение за състоянието на колата(за това в което си я взел от мен),защото тука в този форум я изкараха развалена и едва ли не мен мошенник.

 

 

 

ще ти звънна към края на седмицата да пием по бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Хубаво е, че тази симпатична кола си остана в нашето общество ;) Не познавам Иво лично, но колата определено ми хареса такава, каквато я беше направил. Обаче, 150 от светофар до светофар... Според мен има нещо гнило тук - или не я настъпваш, както трябва или въздушния филтър ти е за смяна (а може и дебитомер)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито братле, поздравления - много красива кола, на 2-3 пъти ми изтекоха очите по нея в ЕТ София! Ще се радвам да дойдеш на някоя срещичка на клуба ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като тази красавица си намери своя щастлив нов собственик, и аз се включвам към всички поздравления и пожелания за много безаварийни километри, и да споделя, че именно аз исках да я купувам, но това не се случи не заради скрити дефекти или забележки, както Иво пише, а заради това, че не можах да убедя съпругата, която е свикнала без съединител. Затова се спрях отново на А4 ТДИ 110кс автоматик.

 

Чочо, честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички!Много се радвам че сте тъй гостоприемни и ми е много приятно!:) Ще се радвам скоро да направим една сбирка.

Относно въздушния филтър не съм го сменял още..но тия дни ще гледам да го сменя...Преди 2,3 дни смених накладките и така..:)

Всичко по реда си!

 

ПОЗДРАВИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Относно въздушния филтър не съм го сменял още...

 

Колега, майтапех се бре :mrgreen: Още веднъж - честито за красавицата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като тази красавица си намери своя щастлив нов собственик, и аз се включвам към всички поздравления и пожелания за много безаварийни километри, и да споделя, че именно аз исках да я купувам, но това не се случи не заради скрити дефекти или забележки, както Иво пише, а заради това, че не можах да убедя съпругата, която е свикнала без съединител. Затова се спрях отново на А4 ТДИ 110кс автоматик.

 

Чочо, честито!

 

 

Това го пиша по повод изказванията на блекпърл в темата за октавия или опел преди месец два. мисла че тогава тази кола беше изкарана от друга светлина, но както и да е тои надали има инфото от теб. все пак радвам се че поне някои казва нещата обективно, а не говори празни приказки

 

 

Чочо мога да ти дам много добри снимки на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво ще се радвам да ми дадеш!:)

Аз малко съм я щракнал но и ти ако имаш давай насам...всичко каквото има събирам да и направя албумче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.