Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая и аз да се похваля


Боби Доктора

Recommended Posts

Е, няма да се уморя да благодаря на всички вас за добрите пожелания!

 

БЛАГОДАРЯ!!!

 

Пожелавам ви и вашите любимки да ви радват толкова, колкото моята - и много безаварийни километри................... :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светнах,свирнах и махнах с ръка-ма не бях с моята кола ,а и ти не е като да не гледаше лошо-беше още на начолото преди отбивката за студентски.Аман от задръстени улици-почнах да свиквам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: :oops: :oops:АЗ ДА СЪМ ГЛЕДАЛ ЛОШО???... :oops: :oops: :oops:

 

ЕЕЕ-е-е-е, SORRY. Извинявам се 1000 пъти. Ама, навъртам поне 80-100 км. в града на ден - и както ти самия се изрази АМАН от задръствания. И наистина се поизнервям.

Нищо - ще почерпя - и всичко е наред.

:mrgreen: :mrgreen: Пък като оправят улиците, отводняванията и светофарите и когато хората в зелени жилетки не са на пътя само да "заработят" допълнително, а да помагат, и когато всички, които са с купени или подарени шофьорски книжки и бъкел не знаят правилник и етика просто изчезнат - белким загледам по-добре.:mrgreen:

:oops: Още веднъж - извинения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Между другото - предполагам, че доста често се разминавам по улиците на София с много от членовете на клуба.

Па свирнете, викнете, светнете. Доста по-приятно ще ми бъде да побъбрим за цигара време, отколкото да праскам сега тая клавиатура. (Не че форумът си няма особен вид очарование де) Или ако нямаме време да пушим или пием бира - поне да си махнем. Много топло и колегиално е...

Ами...има стикери за тази работа ;) Имам в предвид стикери на клуба. Има цяла тема по този въпрос 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ-е-е-е. Много сте гадни..... :evil: :evil: :evil: Може ли да ме видите и да не свирнете, бре (и двамата). И zloqq и werz. И на околовръстното се мъчих в задръстването и в Булстрад бях. Нали писах, че ми се спраска стъклото - отидох да видя дали е излязла щетата.

Между другото - предполагам, че доста често се разминавам по улиците на София с много от членовете на клуба.

Па свирнете, викнете, светнете. Доста по-приятно ще ми бъде да побъбрим за цигара време, отколкото да праскам сега тая клавиатура. (Не че форумът си няма особен вид очарование де) Или ако нямаме време да пушим или пием бира - поне да си махнем. Много топло и колегиално е.

 

Ако друг път се чудите дали съм аз - 0887 601 759

 

:oops: :oops: :oops: Нали се изтипосах в галерията и сега съм разпознаваем отвсякъде. Мамо, та нали това беше част от идеята - Марта да стане по-инаква.

Айде - със здраве и се обаждайте ;)

 

Човече, нямах идея за стъклото ти. 3 дни нямам нет и малко бавно пристига инфото при мен ;) Следващият път ще гледам по-сериозно на преминаващите покрай мен Шкодомобили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...има стикери за тази работа ;) Имам в предвид стикери на клуба. Има цяла тема по този въпрос 8)

 

Къде е тази тема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...има стикери за тази работа ;) Имам в предвид стикери на клуба. Има цяла тема по този въпрос 8)

 

Къде е тази тема?

 

Раздел "Календари, стикери и др." ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор в рамките на 1 мин. ЕВАЛА ШКОДА КЛУБ! Мерси за инфомацията, този раздел изобщо не го бях разглеждал. И сори за офтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

и аз нямах време да погледна досега в този раздел - Боби, страхооотно е станало всичко, само местото на навигацийката както каза и колегата, малко ме дразни - лично аз не обичам висящи предмети по стъклата, пък и по-малка е вероятността от спукване ;)

Честито и все така да продължаваш да я разхубавяваш и още мноооого да й се радваш :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.