Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая и аз да се похваля


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, успях най-накрая да намеря време да завърша колата, да я измия, да я снимам и да постна снимки в галерията. Ако някой има интерес:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thu ... 163&page=1.

Имам само една молба :oops: Като поразгледате - па плюнете по веднъж и кажете "да не са им уроки на Доктора и на Марта" :lol::lol::lol: ... Защото - ще споделя - май "хванах очи" някъде :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Що зор видях докато стъкмя всичко. И то не просто зор - всяко едно детайлче се закучваше и инатеше както никога досега. Сякаш в колата се беше вселило зло дяволче и искаше да пречи на работата. (Да не прилагам многото примери като този - както си седеше в гаража вечерта - на сутринта открих, че предното стъкло беше пукнато отгоре до долу. Ей така от нищото, бе... :cry: Е - смених го с оригинално, ще го платят застрахователите, ама бива ли такъв карък :evil: :evil: :evil: ) Дали защото това беше моята лична кола и всичко правех изключително бавно и внимателно и с много любов - или поради огромното ми желание да се получи нещо красиво - не знам. Сега приключих, изгоних "дяволите" и се надявам на много безаварийни километри и радост от Марта. :lol::lol::lol:

Нямам търпение да чуя вашето мнение за екстрите. Ако на някой нещо не му харесва - също няма да се разсърдя - всеки има право на мнение и вкус.

;) С удоволствие ще споделям опит с всеки за всичко, което пожелае ;)

 

Айде - със здраве - пък скоро ще ви демонстрирам каква ЗВЕРСКА фарова система спретнах и на фаворитчето ми :mrgreen:

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо БРАВО!!!!!!!!

Супер е манияшка с тва ДВД и навигацията!(не че другото не е супер-особенно скоростния лост с цвета на скоростите като на таблото)

:lol: Евала Докторе! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се е получило.Спойлера е много стилен, а ДВД-то в сенника направо сцепва мрака :mrgreen: . Само, честно да си кажа, скоростния лост не ми допада нещо :roll: .

 

П.П. Относно стъклото - много гадно. Случвало се е на баща ми. Бях малък и както си стояхме с него на един светофар се пръсна стъклото на неговата врата - ей така от нищото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала!!!

Много добре се е получило.Много ми хареса как стои крилото на 5-тата врата ;) дръжките на вратите също са много добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Браво колега! Супер изпълнение!

А може ли едно върпосче :oops:

 

Вждите от къде и за колко ги взе? Много ми харесват и искам да подаря на Mica един комплект :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото - специални благодарности на bbs - с негова помощ преправям (povered by XENON) всичко що е фар на ксенонова красота. Засега той е човекът с най-евтини и качествени неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Боби!

Страхотно е станало!Много стилно и красиво! smile161

Кажи за дръжките на вратите-какво се оказа в крайна сметка-лепенки ли са или...........?

А ветробраните от там, от където те пратих ли ги взе?Сега като ги гледам малко ме е яд, че си сложих само отпред ](*,) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжките са ламаринени, хромирани, покриват само отгоре, с двойна лепенка. Но пасват много добре. А ветробраните ги взех от Еуратек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер ти е станала колата ...... пу пу пу да я посерат кокошките :mrgreen:

 

единственото което не ми харесва е мястото на навигацията, мисля си че щеше дае по добре да е на таблото от дясно на волана. Това е лично предпочитание от гледна точка на това, че ако караш срещу слънцето може да ти е кофти да гледаш към горната част на стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво !! Пу да не те орчасаме..колата си е направил просто перфектна..няма никаква забележна по нея...много е красиво всичко ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малките халогени са страшни, с капаците на бронята ли ги взе. подобряват ли фаровете? споилера и задната броня са добри, но им трябва трябва предна маска и едни вежди и ще изглежда както трябва. браво бая си я пипнал колата. само тоя лост за скоростите не ми допада(пробваи с РСков)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме малките халогени от къде си ги взел,монтирал и колко пари. А също така дали подобряват видимостта
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на ветробраните беше около 50-ина лв. ако се не лъжа. В Еуратек.

Допълнителните фарове направо сцепват мрака (сами или в комбинация с късите) Направо "цветна 3D" прожекция ви казвам :mrgreen:

Да не забравя да спомена, че по височина съм ги настроил така, че да са ми полезни без да заслепяват отсрещните :oops:

Цените на останалите неща можете да видите тук (за да не пиша за всяко нещо по отделно):

http://www.milotec.de/english/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за мерака, желанието и ентусиазма... страхотна е, нямам думи!

пу пу пу да не и е уроки, да си я караш и да и се кефиш колкото ти сам поискаш, само безпроблемно и безавариино...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам, че SKODA е не само марка, а и психология. Хората са си го казали SIMPLY CLEVER... Евала! Благодаря Ви!!! Толкова чистосърдечни и безкористни пожелания човек може да очаква само от хора с благородно мислене. Сиреч - от по-умните - собствениците на Шкода.

Мед ми капе на сърцето, Мамо... :D:D:D

Айде, нямам търпение да давам акъл и "ръчички" за разкрасяване и на вашите "любимки" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от днес тествам Окти 1 1,6и Амбиенте след фейса.Хубав тих мотор,отлични скорости(влизат бързо-по-добре от РС),но малко мощ и сериозен апетит(много сериозен-неочаквано).Иначе браво за мерака-стремежа към по-добро винаги ме е радвал,а тук се вижда и резултат :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станала колата! А DVD-то изглежда по-готино и от заводските.. и с камера отзад. Супер е! Сам ли си правил всичко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станала ;) И аз мисля да поставя камера за отзад, която обаче ще свържа с огледалото за задно виждане (има модели с вграден дисплей, който е огледален и седи като нормално огледало докато не "вкараш" задна), както и отделни халогени от тези във фаровете. Ама ще е по-натам, че нямах време да поръчвам...

Офф-топик... Са ми кажи, че днес беше пред Булстрад в Кр. Поляна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се мъчеше в задръстването на околовръстното.Много добре е станала колата-беше пуснал халогенките-бая силничко светят.Браво на човека за ентусиазма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ-е-е-е. Много сте гадни..... :evil: :evil: :evil: Може ли да ме видите и да не свирнете, бре (и двамата). И zloqq и werz. И на околовръстното се мъчих в задръстването и в Булстрад бях. Нали писах, че ми се спраска стъклото - отидох да видя дали е излязла щетата.

Между другото - предполагам, че доста често се разминавам по улиците на София с много от членовете на клуба.

Па свирнете, викнете, светнете. Доста по-приятно ще ми бъде да побъбрим за цигара време, отколкото да праскам сега тая клавиатура. (Не че форумът си няма особен вид очарование де) Или ако нямаме време да пушим или пием бира - поне да си махнем. Много топло и колегиално е.

 

 

:oops: :oops: :oops: Нали се изтипосах в галерията и сега съм разпознаваем отвсякъде. Мамо, та нали това беше част от идеята - Марта да стане по-инаква.

Айде - със здраве и се обаждайте ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, казах го по кю-то, но много искам да го кажа и тук :) Колата е станала страхотна, браво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.