Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая и аз да се похваля


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, успях най-накрая да намеря време да завърша колата, да я измия, да я снимам и да постна снимки в галерията. Ако някой има интерес: http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thu ... 163&page=1. Имам само една молба :oops: Като поразгледате - па плюнете по веднъж и кажете "да не са им уроки на Доктора и на Марта" :lol::lol::lol: ... Защото - ще споделя - май "хванах очи" някъде :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Що зор видях докато стъкмя всичко. И то не просто зор - всяко едно детайлче се закучваше и инатеше както никога досега. Сякаш в колата се беше вселило зло дяволче и искаше да пречи на работата. (Да не прилагам многото примери като този - както си седеше в гаража вечерта - на сутринта открих, че предното стъкло беше пукнато отгоре до долу. Ей така от нищото, бе... :cry: Е - смених го с оригинално, ще го платят застрахователите, ама бива ли такъв карък :evil: :evil: :evil: ) Дали защото това беше моята лична кола и всичко правех изключително бавно и внимателно и с много любов - или поради огромното ми желание да се получи нещо красиво - не знам. Сега приключих, изгоних "дяволите" и се надявам на много безаварийни километри и радост от Марта. :lol::lol::lol:

Нямам търпение да чуя вашето мнение за екстрите. Ако на някой нещо не му харесва - също няма да се разсърдя - всеки има право на мнение и вкус.

;) С удоволствие ще споделям опит с всеки за всичко, което пожелае ;)

 

Айде - със здраве - пък скоро ще ви демонстрирам каква ЗВЕРСКА спретнах и на фаворитчето ми :mrgreen:

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малките халогени са страшни, с капаците на бронята ли ги взе. подобряват ли фаровете? споилера и задната броня са добри, но им трябва трябва предна маска и едни вежди и ще изглежда както трябва. браво бая си я пипнал колата. само тоя лост за скоростите не ми допада(пробваи с РСков)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме малките халогени от къде си ги взел,монтирал и колко пари. А също така дали подобряват видимостта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля използвайте тази тема http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5039

 

Абсолютно идентични са! Предполагам, че е станала грешка и Боби е пуснал две еднакви ;)

 

Ще ви копна мненията, за да няма сърдити :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.