Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Държач за талони на предното стъкло.


adrian_m

Recommended Posts

Здравейте. В началото имах държач на предното стъкло който честно да ви кажа в началото не ми харесваше, после свикнах. След това обаче се счупи, а и сменях предното стъкло, но в ЕТ не ме и питаха дали искам ново и не ми сложиха. Без него като че ли ми е по-добре, вие как мислите???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично така и не намерих приложение за това нещо... Така или иначе там е лепенката за гражзанската... Според мен засега в България не е особено приложимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Без него като че ли ми е по-добре, вие как мислите???

 

това сам може да си го прецениш. На мен такова нещо не ми трябва и би ми било излишно и ненужно. Ако някаде ползваш паркинг с пропуск или нещо подобно би ти било по- удобно с него вместо всеки ден да го вдаиш от джоба и да го прибираш после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това сам може да си го прецениш. На мен такова нещо не ми трябва и би ми било излишно и ненужно. Ако някаде ползваш паркинг с пропуск или нещо подобно би ти било по- удобно с него вместо всеки ден да го вдаиш от джоба и да го прибираш после.

 

Така и така е опасно да се оставя нещо при нас независимо закрепено или не, но май наистина по-скоро пречи отколкото да те улеснява за нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип винаги си държа по една визитка на предното стъкло, та ако запуша някой - да ми звънне. В този смисъл - държача ми върши работа. Ама и да не върши - със сигурност не пречи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една хубава идея за която не съм се сетил.... може би защото живея в центъра и си имам място за паркиране в двор но много за много други това би се оказало практично...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не използвам често държача, но ме радва много - хората са помислили за всичко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми практикува един номер, ама не знам дали е правилно да се пуска специална тема за заобикаляне на закона. Та той има едни талони синя зона върху които пише с син молив и изглежда досущ като химикалу после само ги трие. не че пести много, ама защо пък и тези пари да се дават на разни мафиоти като паркинги и гаражи!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант - има едни химикалки със специално мастило, кояето след няколко часа само изчезва :D

 

Проблема е че тия вече се дърпат да дават така талони и искат да ги дупчат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант - има едни химикалки със специално мастило, кояето след няколко часа само изчезва :D

къде има такива химикалки

и аз съм чувал ама от италия в БГ не съм виждал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип винаги си държа по една визитка на предното стъкло, та ако запуша някой - да ми звънне. В този смисъл - държача ми върши работа. Ама и да не върши - със сигурност не пречи.

 

ха... страхотна идея, благодаря :D

и аз ще го практикувам вече, а иначе наистина не мисля, че пречи...

А в началото като взех колата и го видях, се пулих кво е това, опитвах да го махна дори... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант - има едни химикалки със специално мастило, кояето след няколко часа само изчезва :D

 

Проблема е че тия вече се дърпат да дават така талони и искат да ги дупчат...

 

За такива химикалки питайте някой ученик те сигурно са много наясно. Но според мен биха били скъпи.... моливчето си е "класика".

А за дупченето-ми някой път на тръгване кажете че взимате талон за пред Първа градска болница, там е синя зона но май няма откъде да си вземеш талон, няма ги зелените жилетки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво правите, че ги ковете говедата.

Относно държача, нямам такъв, но ако имах щях да го използвам за визитката ми, както колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държача си е чуден. Лично на мен ми вършеше добра работа за Сл. бряг и Златните през миналите лета. Сега като ми стои празно не ми пречи изобщо, не знам как така го гледате и ви пречи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам как може да пречи - на мен там ми виси визитката с телефоните, ако случайно запуша някого...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно в смисъл, че не се случва много често бре :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.