Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся програмист на Borland C


Recommended Posts

колеги имам следният проблем.

Трябва да направя курсова задача на програмният език 'borland C''.

аз не мога да се справя със задачата, затова искам да попитам ако има някой от тук който може и иска да ми помогне. Ясно ми е че за МЕРСИ никой няма да иска, за ЗАПЛАЩАНЕ ще се рзберем, ако искате на ЛС, на icq-to или тука. ето го заданието. помогайте, че без тая програма ще го загазя яко. :(

 

o633151275839218750.jpg

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... m=82&pos=5

 

пп. сметнах за по-добре ще е темата да е за тука, че да я видят повече хора. Ако беше в раздела купувам, някой ще каже. че правя търговия с хора(програмисти) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента и аз съм на този етап.Имам курсова задача на C-то и не мога да я направя.

Та ако се намери някой да пише на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малий.... Ви много бре. Пратете ги тия задачки да видим кво ша мога да направя....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D:D

А на мен някой ще ми помогне ли за бакалавърската теза???

Темата е лесна - Политически взаимоотношения между одриското царство и Атински морски съюз по време на Котис I :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахам,

колко професионално я искам...? възможно най-просто и най-елементарно. трябва да работи и да изпълнява изискванията от заданието което сигурно си видял. колкото по просто е направено толкова по добре за мен защото после трябва да го защитавам с което мисля, че ще се справя.

 

за кога. то ми е до края на май. Като имам предвид, че не съм в положението да поставям крайни срокове, може да се направи и до края на Юни(първа поправителна сесия) или до края на Август(2ра поправка).

 

ПРР. пиша ти е ЛС с малко повече подробности.

 

adrian_m>> на теб ти е голям майтап ама мен ще ме изритат от университета заради това програмиране което ми се води приравнителен изпит, защото се местих от 1 специалност в друга.:(

ще те помоля да се въздържаш от коментари който не са свързани с темата. като не можеш да помогнеш поне не пречи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corropt защо мислиш че преча??? това че си модератор не значи че си нещо повече от останалите.... всеки си има проблеми и си ги споделя..... ти търсиш помощ, защо аз да не мога да го направя??? ако ти се струва бъзик ще те поканя на няколко места да видиш някои неа па моята специалност ;)

 

Първо предупреждение! Колегата не е използвал за лична облага модераторските си права, следователно нямаш право да го съдиш! Не се е самоизтъквал, не е пренебрегнал никого! Ако имаш проблем и търсиш помощ, отвори си тема и помоли за отговори!

Подобно отношение към модератор, съгласно правилата и етиката на форума, е недопустимо!!!

 

Mishelle™

Fedora Core 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D:D

А на мен някой ще ми помогне ли за бакалавърската теза???

Темата е лесна - Политически взаимоотношения между одриското царство и Атински морски съюз по време на Котис I :D:D

 

Ами аз мога косвено да ти помогна, щом става въпрос за тракология...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха хахахахх. Това шкодаджията е голямо нещо :mrgreen:

Аз мога да помагам малко ако стане въпрос за Delphi :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз smile142

 

corropt,

Пиши дали те устройва решението. Ако да ще smile149 темата.

 

Колегата kukumitcin ако още е в нужда да пуска на лично или да отвори нова тема.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писах ти на е-майла.

безкрайно благодарен съм ти че се занимаваш с мойте глупсти. програмата работи перфектно, но предполагам това е висш пилотаж. на мен ми трябва да работи под дос и да изглежда доста по грозно :mrgreen: пример: http://bgphoto.net/photos/4678/o633151923128782333.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако сметнете за необходимо темата може да се заключи вече, ако е нужно комуникацията между мен и Петър ще бъде на ЛС или е-майл;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.