Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да защитим любимата марка!


mimi.b™

Recommended Posts

аз съм ходил 2пъти на разходка до ЕТ покрай на баща ми октавията и там видях любезни хора.

и аз подкрепям мнението.

 

пп.

ако се отвори тема в която да се пише кой е против писмото, примерно ще пишат 30 души. от примерно 500 регистрирани. това автоматично прави 470 души който подкрепят идеята.

 

сега в тая тема в която изброяваме колко души са ЗА и в подкрепа на писмото ще наблюдаваме същото. ще пишат 30 души и 470 няма да пишат.

 

в единят случай излиза че хората на който им е все едно/не четат тая тема/влизат във форума като им се развали колата и нт > са против, а в другия случай излиза че те подкрепят това писмо.

Според мен трябва да се отвори тема в която се пише кой е против. Ще има по голям ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    13

  • PRR

    11

  • Shkogi

    7

  • mimi.b™

    6

Най-много писали в темата

Подкрепям писмото в този му вид на Мишел, защото е изцяло насочено към защита на марката Шкода и протест на това че никой не е искал мнението на администратора и членовете на форума.

Относно пред продажбеното обслужване си запазвам мнението, че има какво да се желае от ЕТ Надежда. За след продажбеното обслужване се надявам да не разбера, защото колата ми е ШКОДА :mrgreen:

 

А на г-н Тодоров пожелавам да открие още един център в София, че ни е много тясно в Надежда :mrgreen:

 

 

ПОДКРЕПЯМ :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп.

ако се отвори тема в която да се пише кой е против писмото, примерно ще пишат 30 души. от примерно 500 регистрирани. това автоматично прави 470 души който подкрепят идеята.

 

Offtopic: Така сметката не е вярна поради множеството "фантоми" във форума. Нека го направим професионално, т.е. с "подписите" на тези които са ЗА.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник писмото ще бъде изпратено, както до в. "Стандарт", така и до "Еуратек" ;)

Бих искал да не го пращам на офис пощата им, а на пощата на главната редакторка или на някой от заместниците й. Т.е. ако някой може да съдейства или има по-добро предложение, ще съм му благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник писмото ще бъде изпратено, както до в. "Стандарт", така и до "Еуратек" ;)

Бих искал да не го пращам на офис пощата им, а на пощата на главната редакторка или на някой от заместниците й. Т.е. ако някой може да съдейства или има по-добро предложение, ще съм му благодарен.

 

http://www.standartnews.com/bg/team.php?d=2007-05-19

може да им отбележиш, че статията ще бъде пратена и на други медий заедно с тяхната, ако няма публикация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle,

 

предлагам да го пратиш като писмо с обратна разписка. Някой като си сложи подписа повече ще му обърнат внимание :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако го пратим на мейла на главния редактор на вестника е достатъчно. Както виждате, никъде не са публикувани мейлите на шефовете. Аз мога да ги открия, но чак в понеделник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vankovarnata - благодаря, аз тази страница я разглеждах и точно на хората, на които искам да го пратя им липсват мейлите. А надолу по отдели - никой не ми се струва подходящ. Ще прочетат писмото и ще му ударят един del.

 

Shkogi - ще изчакам до понеделник, ако нищо не откриеш ще го пусна както PRR предлага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям и се подписвам.

 

Само да отбележа, че подкрепям и се подписвам под мнението, че Шкода като марка е супер надеждна и модерна кола, но ТВЪРДО ОТКАЗВАМ ДА ПОДКРЕПЯ всичко свързано с Еуратек София - сервиз, лизинг, резервни части и т.н. Това са най-големите л...ари, некомпетентни и неучтиви, в цяла България. Днес звънях в ЕТ към 10:00 ч. да ги попитам дали имат капачка за резервоара на Октавия Тур, поискаха ми номер на рамата. Не беше талона в мене, прибрах се вкъщи, намерих номера на рамата, но......... в ЕТ НИКОЙ НЕ ВДИГА ТЕЛЕФОНА В 10:05 ч. На третия път вдигнаха и казаха звъннете след 15 минути, сам съм и имам клиент. А аз какво - л..но от крава ли съм ???? 35 000 ЛЕВА ДЕТО МИ ГИ ВЗИМАТ КАТО КАКЪВ МЕ КАТЕГОРИЗИРАТ ???????? Големата фирма - у събота един човек само има и той не става за нищо, ако си с проблем. Сервиза и там простаци неучтиви сложили. Четири пъти съм имал проблем - два пъти с колата и два пъти с документацията и съм се убедил, че в ЕТ София в отделите лизинг, сервиз и резервни части има само идиоти и некомпетентни наглеци. В крайна сметка си купих оригинална капачка на Шкода и то с ключ, че тая на колата ключ нямаше и за това са я дигнали. 35 лева за капачката с два ключа и метална пластина с номер на FAB xxxx, чешка, според надписа на кутията става и за Ауди, Кадилак, Шевролет, Крайслер и Джип, Лада, Мазда, Меркюри, Мицубиши, Шкода, Нисан, Олсмобил, Понтиак, Рено, Сааб, Тойота, Фолгсваген и Волво. Взех капачката от ключарско ателие след спирката на 94 и 102 до Химическия факултет в Лозенец - любезни и отзивчиви бяха хората. Та това е, още ми е кофти, ма се поуспокоих малко. Колата е здрава, ние също, това е важно. Модератора ако сметне, че съм прекалил, да хваща гумичката.

 

Поздрави.

 

PRR: Колега, позволих си да ти редактирам мнението. По-точно да изтрия номера на капачката че с тоя номер навсякъде се вади ключ за твоя резервоар :mrgreen: Препоръчвам ти друг път да не пускаш такава информация във форума - за твое добро е!

BTW: Модератора не смята че си прекалил. Всеки има право на мнение! Единствено с епитетите не е много съгласен и леко ги е замаскирал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои и са доволни други не! На мен лично ми ПИСНА ДА СЕ ЯДОСВАМ С ЕТ.Последният случай от петък-както знаете преди 2 седмици на Гергьовден получих проблем с колата.Оставих колата в понеделник,във вторник Ред Пърл знаеше официалната информация преди мен,което е солидно необяснимо.От вторник до петък чаках ЕТ,да ме осведомят как ще се процедира по ремонта,а те се оправдаваха,че чакат отговор от Чехия.В петък вдигнах солиден скандал по телефона и поисках персонална отговорност от Гаранционния отдел и изненадващо след малко се оказа,че Шкода решила да смени целия двигател и да чакам доставка.На призива ми да ми отпуснат заместващ автомобил,беше изтъкната причината,че скоро ще се оправи ситуацията и най-вече,че НЯМАТ НАЛИЧЕН ТАКЪВ.Датата беше 11 май и очаквах ЕТ да изпълнят описания срок за доставка на части,особено след уверението,че чакат доставка.В понеделник питах-скоро ще дойде двигателя(в рамките на седмицата).Дойде петък отидох до ЕТ за инфоемация от първа ръка.От там обаче почнаха да ме замотават по различни хора,докато най-накрая стигнах до отговарящия за доставките,но момчето обясни,че двигателя е готов за транспортиране,но няма шанс да дойде преди 28!!!!! защото има празници в БГ и не можели да го поемат!!!!!!.

ЕТО ТУК Избеснях и веднага питах защо, как и поради каква причина?

Тук последва следното обяснение-ШКОДА АУТО ПОЕМА ОСВЕН ЧАСТИТЕ И ТРАНСПОРТА И ОТ ЕТ НИЩО НЕ ЗАВИСИ!!!!Предусещайки големия Х.. ,поисках да си платя транспорта,но ми беше отказано!!!

Вече се вбесих и поисках среща с началник,но чудо-НЯМАШЕ НИТО ЕДИН.Но гнева ми беше накипял и почаках в чакалнята, с убеждението,че е невъзможно да се КРИЯТ цял ден с предтекста при Шефа сме.След 30минути чакане дойде един въздебеличък чичко да ме успокоява,ма аз си настоявах да почакам някой шеф.След още 30мин чакане същото чиче ми каза ,че щели да дадът кола в понеделник и,че шефа на сервиза не можел да ме приеме.Тръгнах си,все още ядосан и доста озадачен.Включих компютъра,влязох във немския форум за октавии и писах лично на човека дето е официален представител за една от провинциите,що така Шкода Ауто ми бави мотор 3 седмици,а човека ме УВЕРИ,ЧЕ Е ИМАЛ ПОДОБНИ СЛУЧАИ,НО НИКОГА НЕ СЕ Е СЛУЧВАЛО ТРАНСПОРТА ДА ГО ПРАВИ ШКОДА,И ОСВЕН ТОВА,ЧЕ ТВЪРДЕНИЕТО НА ЕТ Е НЕЛЕПОСТ.Нищо в понеделник ще се изясняваме кардинално.

Денонощният телефон на ЕТ е тоя на пазачите!!!Освен това няма да коментирам държанието им и факта,че ВИКНАХА ПОЛИЦИЯ,заради факта,че съм оставил Октавията зад загражденийцата пред ЕТ в неработно време :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината имам причини(поне сто) да съм против ЕТ,но несмятам,че Шкода заслужава такова критично отношение въпреки ЕТ.Затова ще гласувам ПАС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vankovarnata - благодаря, аз тази страница я разглеждах и точно на хората, на които искам да го пратя им липсват мейлите. А надолу по отдели - никой не ми се струва подходящ. Ще прочетат писмото и ще му ударят един del.

 

Shkogi - ще изчакам до понеделник, ако нищо не откриеш ще го пусна както PRR предлага.

 

пастни тук какво ще им пратиш. в понеделник ме няма във варна но във вторник ще им запаля телефоните и ще им флуидя меилите докато не я побликуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да открия телефона още утре, ама в неделя... :(:(:(

 

Покажи само варианта, който си подготвил - според мен трябва доста да е олекотен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.