Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да защитим любимата марка!


mimi.b™

Recommended Posts

Страхотна новина!

 

На линия съм, можеш да разчиташ на моята подкрепа, съдействие или каквото там е нужно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    13

  • PRR

    11

  • Shkogi

    7

  • mimi.b™

    6

Най-много писали в темата

Ами когато решиш да ходиш направо да излъскаме колите и да спретнем една среща в сервиза в Надежда :) да видят че не се шегуваме. Може да им занесем и по някое стикерче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М'чета и м'ичета,

 

Свалям шапка на Еуратек!

 

Днес, в 15:20 ч. получих отговор от тях. Няма да цитирам цялото писмо, но ето по-важното от него:

 

"Благодаря много за Вашето писмото и за опровержението, което сте изпратили до редактора на в.Стандарт във връзка с некоректната статия в „На път”.

....от името на мениджърския екип на Еуратек, както и от мое име, да ви благодаря за изразеното мнение и за подкрепата, която оказвате на марката Шкода и да Ви уведомя, че ние също подготвяме писмо-опровержение на гореспоменатата статия към редакторите на вестника.

Бихме искали да се свържем с вас и да поддържаме регулярни контакти, както и да си сътрудничим за в бъдеще.

За нас марката Шкода е не само нашата ежедневна работа. Повечето от служителите тук са шофьори на Шкода автомобили и са емоционално свързани с марката.

Нека да си помагаме и подкрепяме взаимно в името на вашето хоби и нашата работа – автомобилите Шкода..."

 

По-хубав и чистосърдечен отговор от този не съм очаквал 8) Изпратиха ми телефон, координати и т.н. Мисля след празниците да уговоря среща. За съжаление мога да се обърна само към колегите, които са в или от София - ако някой има желание да дойде с мен, да пише тук или на ЛС. Идеята ми е да се съберем поне двама-трима представители на клуба, защото някак си не върви на 800 човека да цъфне само един представител :lol: Пък и допълнителни, освен моите, идеи никак няма да са в ущърб.

Искрено се надявам да съм успял да положа първите основи на отношенията ни като клуб с официалния вносител на любимата ни марка. Но както и за други неща, така и тук ще имам нужда от съдействие.

 

Поздрави на всички и още веднъж - искрени и специални благодарности на Еуратек!

 

P.S.: А от в. Стандарт все още нито вест, нито кост smile151

 

Ето това е!!! Надявам сега повечето колеги да ме разберат защо толкова и непрекъснато защитавам Еуратек! Мишел ако ти трябва съдействие, пиши ме вътре ;) Ако е през почивните дни съм там със сигурност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, пиши ме мене в групата, ако не ти е проблем .Дали е събота или неделя, или през седмицата няма значение за мен, въпроса е да е след 24 май. Последния календар е в мене, ще го взема да го дадем на момчетата в ЕТ. Поздрави!

 

П.П. Наистина съм изненадан от реакцията на ЕТ, не очаквах толкова бърз отговор, нито пък съм очаквал, че ще бъдат толкова добре настроени към нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, наистина ще е много хубаво ако клуба и вносителя поддържат контакти. Това едва ли го има при някоя друга марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много съм приятно изненадан от бързия отговор, но все пак и писмото е много издържано, поздравления Mishelle, ще каже човек, че си от семейство на журналисти ;)

Щом е за идеята, ще си направим една разходка до София, ако има нужда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах, ще се постарая да организирам срещата за след празниците. Но това надали ще стане за събота, т.е. не съм убеден каква част от служителите на ЕТ работят в този ден. Ще питам и ще пиша ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега добре :) Да видим дали ще има отговор от "Стандарт".

Ex, как съжалявам, че няма шанс да присъствам на такова събитие :?

Юли, ако има нещо за съдействие, макар и от разстояние - брой ме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Стандарт все още няма отговор. Днес пуснах и втори мейл, този път до г-н Белчо Цанев. Името и мейла му ги има в притурката, но не той е човека, от когото бих искал отговор. Е, все пак съм длъжен и на там да стрелям :lol: И една малка подробност - на него мейла му е в abv.bg smile177

 

high_octane - няма да те подмина, ако се наложи да буташ рамо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идеята е да го спамиме - само кажи! :lol::lol::lol:

 

Предлагам преди да уговорим срещата с Еуратек, да си направим предварителна среща - да си похортуваме!? :?: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор от Стандарт все още няма. Сега ми остана повечко време и разгледах притурката по-обстойно. И се оказва, че от общо 15 материала, само този за Шкода е без автор :evil: Колегата adrian_m в съседната тема повдигна въпроса за връзката между недоказали се кадри и липсата на подпис на конкретно лице, но при 14 от 15 подписани статии аз започвам отново да си мисля, че колегите, смятащи, че статията е умишленно насочена срещу ЕТ и Шкода, са прави. Поне така сочи логиката. И много съжалявам, че пишейки писмото до Стандарт не съм се запознал с този факт. Но като гледам ще има и последващо :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Нормално е да се крият като лалугери, нали са се поодрискали малко. Какво повече ще им пишеш? Може направо да ги контраатакуваме smile150
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle, едва ли очакваш отговор от Стандарт, ти в писмото им зададе въпроси и им каза, че има още толкова на които също не могат да отговорят... така че аз съм сигурен, че отговор няма да има от тях.

 

P.S. Собственик на вестничето е БОРАТ- тодор патков :mrgreen:

той шампион вече, лети у Champ. League :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да пуснем материали в национални вестници (който може, защо не и в регионални), подобни на твоята статия, или просто описващи марката и животът около нея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М'чета и м'ичета,

 

Свалям шапка на Еуратек!

 

Днес, в 15:20 ч. получих отговор от тях. Няма да цитирам цялото писмо, но ето по-важното от него:

 

"Благодаря много за Вашето писмото и за опровержението, което сте изпратили до редактора на в.Стандарт във връзка с некоректната статия в „На път”.

....от името на мениджърския екип на Еуратек, както и от мое име, да ви благодаря за изразеното мнение и за подкрепата, която оказвате на марката Шкода и да Ви уведомя, че ние също подготвяме писмо-опровержение на гореспоменатата статия към редакторите на вестника.

Бихме искали да се свържем с вас и да поддържаме регулярни контакти, както и да си сътрудничим за в бъдеще.

За нас марката Шкода е не само нашата ежедневна работа. Повечето от служителите тук са шофьори на Шкода автомобили и са емоционално свързани с марката.

Нека да си помагаме и подкрепяме взаимно в името на вашето хоби и нашата работа – автомобилите Шкода..."

 

По-хубав и чистосърдечен отговор от този не съм очаквал 8) Изпратиха ми телефон, координати и т.н. Мисля след празниците да уговоря среща. За съжаление мога да се обърна само към колегите, които са в или от София - ако някой има желание да дойде с мен, да пише тук или на ЛС. Идеята ми е да се съберем поне двама-трима представители на клуба, защото някак си не върви на 800 човека да цъфне само един представител :lol: Пък и допълнителни, освен моите, идеи никак няма да са в ущърб.

Искрено се надявам да съм успял да положа първите основи на отношенията ни като клуб с официалния вносител на любимата ни марка. Но както и за други неща, така и тук ще имам нужда от съдействие.

 

Поздрави на всички и още веднъж - искрени и специални благодарности на Еуратек!

 

P.S.: А от в. Стандарт все още нито вест, нито кост smile151

 

Евала за писмото и на ЕТ за отговора. Отностно весника,ако се скатаят

само кажи. Сина и компанията му са готови да ги поемат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle, едва ли очакваш отговор от Стандарт, ти в писмото им зададе въпроси и им каза, че има още толкова на които също не могат да отговорят... така че аз съм сигурен, че отговор няма да има от тях.

 

P.S. Собственик на вестничето е БОРАТ- тодор патков :mrgreen:

той шампион вече, лети у Champ. League :mrgreen:

Срещу Батков лоша дума не мога да кажа. Няма как да си кривя душата, все хубави неща съм видял от него. Да е жив и здрав човека ;) А за вестничето Стандарт - те и сега са умряли от гъдел, ама преди известно време доста здраво го бяха закършили...Не искам да ги коментирам, въпреки, че поразпитах тук-там и научих интересни факти...Както и да е, отговор все още няма нито от г-жа Бозукова, която е изп. директор и главен редактор без посочени координати и от г-н Белчо Цанев, който е отговорен редактор, работи за Стандарт, но пощата му е в abv.bg (официално публикувана в притурката). Абе смях на поразия smile180

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Евала за писмото и на ЕТ за отговора. Отностно весника,ако се скатаят

само кажи. Сина и компанията му са готови да ги поемат.

Благодаря ти ;)

Ами нека изчакаме още малко, да речем да минат празниците, да им дадем време да осмислят и проучат нещата (ако са ни взели на сериозно), пък тогава да видим кой какви предложения има и да действаме. Можем да ги ударим от няколко страни smile123

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на ЕураТек! Това се казва професионално отношение! Браво и на Юли за инициативата и изпълнението.

Сега остава само едно - Стандарт да попликуват опровержението и/или извинение за побликуваната статия.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Евала за писмото и на ЕТ за отговора. Отностно весника,ако се скатаят

само кажи. Сина и компанията му са готови да ги поемат.

Благодаря ти ;)

Ами нека изчакаме още малко, да речем да минат празниците, да им дадем време да осмислят и проучат нещата (ако са ни взели на сериозно), пък тогава да видим кой какви предложения има и да действаме. Можем да ги ударим от няколко страни smile123

 

Браво на Mishelle за неговата инициатива ! ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото имам информация, опровержение на дадена статия, се прави в същото издание, в идентичен формат и размер.В смисъл, че по закон са длъжни да го публикуват.Според думите на мой колега журналист обаче, има издания които от самото си създаване нито веднъж не са го правили :evil: .Опитвам се да открия точния текст на закона, но все още не успявам.

Което обаче не означава, че ако от "Стандарт" не проявят интерес, друг ежедневник няма да го публикува.Тук няколко колеги споменаха, че имат възможност да помогнат.Не бива да оставяме нащата недовършени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими,

 

ако го откриеш го пусни тук. Нищо не ни пречи да им изпратим remainder с копие от закона. Може пък да ги стресне :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям и аз! С двете ръце!

 

Малко късно наистина но и аз няколко зни бях без връзка с интернет, тука на село е така... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.