Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Статия в притурка на в. "Стандарт" за ЕТ...


Recommended Posts

каза последно време а аз визирам по-голям период.

ЕТ е сервиза-визирам софийския.

Аутобохемия е лизингодателя макар че и там гледат как да те прекарат с някой лев.

 

Е сега те разбрах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stenly

    14

  • Mishelle

    11

  • Shkogi

    11

  • adrian_m

    9

Най-много писали в темата

В писмото съм наблегнал предимно на марката, а това че тя повлича след себе си и ЕТ е повече от разбираемо ;)

 

Както някой по-горе писа, има голямо вероятност ЕТ да не се "трогнат" от статията. Това би било обаче изцяло за тяхна сметка. Но на мен основната ми идея и това, от което най-много се възмущавам е окачествяването на марката. Да беше вярно, да го преглътнем. Но не може навсякъде по КОМПЕТЕНТНИТЕ медии да хвалят Шкода и изведнъж да излезе брой на Стандарт с някаква мижава притурка и да се опита да зачеркне всичко :evil:

 

Между другото аз лично имам много големи съмнения, че някой от форума по един или друг начин, е съдействал за този материал :!: Чак пък от в. Стандарт да ни четат тука и изведнъж да им хрумне идеята за този безпочвен материал...хич не ми се вярва. Но това си е мое виждане, разбира се. Възможно е и да бъркам, дано...

 

аз съм убеден на 100% за себе си, че има замесен човек от форума, друг е въпроса, че може да е станало съвсем несъзнателно. Някой да е споделил за еди какъв си проблем на някой, който пък се е оказал, журналист, който пък решил, че може да напише някаква си статия, защото чул и нещо от некъв си измислен бакшиш, и така по веригата...

Но това си е само мое мнение, изобщо не изключвам варианта и да е абсолютно поръчкова статия от конкуренцията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тръгвайте на лов за вещици. Аз бях писал в един юридически форум и ми се обадиха от bTV :) Вече и бабибчките ползват Интернет... smile175

 

Напълно подкрепям колегата :!: Не виждам нищо лошо и чудно, някой ако пише статия да потърси мнението на собствениците, а къде има такива в форумите. Мисля, че не остана марка без форум. Но е друг въпроса до колко обективно е прочетено всички и как е отразено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията съвсем не е несъзнателна, а напротив - обмислена е как хем да изглежда "обективна", хем да вреди на Шкода... Като резултат от това е липсата на автор под статията, за да не може да понесе някаква отговорност за написаното.

 

Можем само да гадаем кой е поръчал написването й. Явно не съм аз :) Явно е някой, който има ИКОНОМИЧЕСКИ интереси да вреди на Еуратек - те нещо там акции продаваха, после изкупуваха обратно на лизинговото си дружество, ама не следя нещата и много не съм наясно...

 

Трябва да се съберем, може би, някога определени хора тук от форума и да прескочим до Еуратек, да направим опит за контакт. Срамота е за мен, че дори не знам къде се намират. :oops: Иначе всеки ден минавам покрай магазина им на "Цар Борис III"... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията съвсем не е несъзнателна, а напротив - обмислена е как хем да изглежда "обективна", хем да вреди на Шкода... Като резултат от това е липсата на автор под статията, за да не може да понесе някаква отговорност за написаното.

 

Можем само да гадаем кой е поръчал написването й. Явно не съм аз :) Явно е някой, който има ИКОНОМИЧЕСКИ интереси да вреди на Еуратек - те нещо там акции продаваха, после изкупуваха обратно на лизинговото си дружество, ама не следя нещата и много не съм наясно...

 

Трябва да се съберем, може би, някога определени хора тук от форума и да прескочим до Еуратек, да направим опит за контакт. Срамота е за мен, че дори не знам къде се намират. :oops: Иначе всеки ден минавам покрай магазина им на "Цар Борис III"... :lol:

 

Колега имах в предвид да не започнем да се обвиняваме помежду си. Вече някой мислят че зад това седи човек от форума, защото не било вероятно от в. Стандарт да ни четат. Както казах и по-горе, нормално е когато се пише една такава статия е да се търси мнението на собствениците, мнения на собственците има във форумите на дадена марка. От тук на татък всичко е въпрос на професионализъм дали ще се отрази вярно и коректно всичко което пише там. Но това че се цитира нашият формун не значи, че някой от форума стой зад статията, поне аз мисля така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако този някой който е писал статията е погледнал във форума няма как да остане с друго впечатление освен с лошо. Колко са тези в които пише-в ЕТ работят бавно, не разбраха какъв ми е проблема и т.н. и т.н.... от друга страна да не би да има тема - Благодаря на ЕТ за перфектното обслужване или в ЕТ ми оправиха проблема па най-бързия възможен начин. За да няма такива статии нека от днес всеки да казва и по една добра дума за хората от сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, защо гледате само в посока ЕТ? Малко ли оплюха марката Шкода? Какво означава "проблемите никнат като гъби? Че то това дори и за една 120-ка не е вярно. Не ви ли обижда, когато вас ви наричат "горди" собственици на Шкода? Нека степенуваме нещата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека тогава да уточним и да спрем дискусиите и споровете:

 

Подкрепяме марката Шкода безусловно и умерено Еуратек, доколкото тя се явява единствено свързана фирма със Шкода в България? Вредите върху Еуратек косвено вредят на Шкода... Ние не можем да се съгласим с това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако този някой който е писал статията е погледнал във форума няма как да остане с друго впечатление освен с лошо. Колко са тези в които пише-в ЕТ работят бавно, не разбраха какъв ми е проблема и т.н. и т.н.... от друга страна да не би да има тема - Благодаря на ЕТ за перфектното обслужване или в ЕТ ми оправиха проблема па най-бързия възможен начин. За да няма такива статии нека от днес всеки да казва и по една добра дума за хората от сервиза.

 

Засега нямам впечатление от сервиза, кагато имам ще пиша. А както съм писал и преди пред продажбата в много случай е пълна трагедия. Както каза тук някой ШКОДА се продава сама. Това говори достатъчно за марката.

Да обиден съм от кавичките, затова и подкрепям писмото защото подкрепя ШКОДА т.е. марката, а относно ЕТ съм доста раздвоен, както повечето колеги тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не познавам човек от форума който да не подкрепя Шкода и да не е пряко засегнат от обидните думи. Така че подкрепата ни към марката си остава безусловна и непроменима.

Друг е въпросът доколко ЕТ се свързва със всички собственици на марката и доколко тези които ползват услугите им нямат забележка към тях. Аз няма как да избегна сервиза им, и макар че съм бил и по-хубаво и по-лошо обслужвам, мисля че не пречи да им ударим едно рамо, все пак не са най-плачевния сервиз в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е 100% платена статия или от дачия или от хюндаи(все пак те са конкуренция в такси класа). човека които я е писал сигурно колело не може да кара да не говорим за кола. да засегнал ни е всички тук във форума, но си мисла че на тия "скрити реклами" им мина времето. надявам се ЕТ да помислат по сериозно по въпроса и да предприемат мерки. все пак АутоБилд оценява фабията за една от наи добрите в класа си и наи-добрата цена-качество. защо не цитираха техните тестове.

 

 

 

искам само да кажа че ЕТ ще отваря музеи на ШКОДА! и от доста време събират всички модели, така че те ще бъдат първите в БГ които са помислили за автомобилната история).

не е редно заради някои калпав маистор(които сигурно вече не работи там) да плюете цялата фирма.лудницата е голяма и постоянно има нови и нови работници. там работят и доста добри специалисти и професионалисти. друг е момента че трябва само такива да работат там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Това за музея е нещо ново, я кажи откъде имаш тази информация?

 

имаше една черна октавиа1 рс комби(чисто нова и мойта мечта) миналата година там(в двора на ЕТ), която адски много исках да си купа, но ми казаха че е за музея им. та оттам

 

а понеже съм вътрешен ще се поинтересувам по конкретно и ще пиша ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е шега или просто да е било моментно желание или проект в зародиш, отварянето на музей би било по-голямо събитие от излизането на новата Фабия и Супърб взети заедно :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината и аз като ходих преди време в ЕТ видях че има доста стари шкоди на паркинга и питах там търговеца за какво са му и той ми каза че имали идея да правят музей на Шкода и събират стари модели от които да сглобяват по една или няколко читави бройки.

Това беше миналото лято.

От тогава до сега никакво развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това трябва пари.... които според мен има... и подходящо място... от тук нататък е ясно че ще се появяват все повече и повече ретро коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опровержението е факт. Оставям другата тема за коментари на евентуалния отговор. А на тази слагам един smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.