Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся бояджия от Варна?


120 L

Recommended Posts

Колеги,препоръчайте ми бояджия за 120-ката.Не е гнила,има малко ръжда на места.Мисля,че скъпичко ми искат-350-400 лв не е добра сделка.Цвят бял,боя обикновена............С поздрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам, това и мен ме интересува за след месец-два... ама ми трябва и някой да издраска едни тънки оранжеви зъврънкулки по долната част на вратите..

та .. Варненци, споделете тгайната на добрия бояджия :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам за необходимо да да давам каквито и да е съвети. Аз давам по 1000лв за пребоядисване и считам за нормална тази цена, а тези, които 350-400лв им се вижда "не добра сделка... с обикновена боя" да си берат гайлето.

 

Напомня ми на един клиент, дето дойде да се похвали как един майстор му взел 250лв за цялостно пребоядисване + основен ремонт на двигателя (забележете!). Ами какво да ви кажа... толкова я боядисал, колкото и ремонт й е направил :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,препоръчайте ми бояджия за 120-ката.Не е гнила,има малко ръжда на места.Мисля,че скъпичко ми искат-350-400 лв не е добра сделка.Цвят бял,боя обикновена............С поздрав!

 

 

цената си е добра. по моя преценка добра подготовка с добра боя си е 400-500лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поразпитай и приятели и познати за добър бояджия. преди това реши дали искаш колата да се кара още дълго време или искаш временно да я освежиш а след 1-2 години ще се мяташ на друга кола.

 

спред мен цената не определя качествата на един майстор.

какво му пречи на тоя дето е взимал до сега 200 лв за моя от утре да каже че иска по 1000лв. Това не означава, че е станал по добър за 1 ден.

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.