Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Божурище


kukumitcin

Recommended Posts

Някой да разкяже нещо повече за нея... само външно ли е добре или и двигателят е пипан. Между другото кога е следващото събиране на божурище???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30 юни е следващото събиране,но тази снимка е от MAX Tuning Show 2007.До сега не съм я виждал тази Октавия на драг рейсинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да разкяже нещо повече за нея... само външно ли е добре или и двигателят е пипан. Между другото кога е следващото събиране на божурище???

 

Събиране има всяка събота и неделя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Flyboy" - ухите на зайчето с са в аеродинамична поза :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Шкода дето я има на снимката..точно преди 2 дена е видях в Пловдив....профуча покрай мен..незнам какво представлява..и аз се учудих каква е тази Шкода...по принцип знам че е от Пловдив Шкодата е онази другата там..1.8Т.. ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Шкода дето я има на снимката..точно преди 2 дена е видях в Пловдив....профуча покрай мен..незнам какво представлява..и аз се учудих каква е тази Шкода...по принцип знам че е от Пловдив Шкодата е онази другата там..1.8Т.. ;);)

Батка,пак си се объркал!!!Тази Шкода няма нищо общо с "онази другата там..1.8Т.. " !!!

Колкото до голямото събиране,смятам,че това ще е купона

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4886

Доколкото говорих с някои от организаторите очертава се доста голямо присъствие.Миналата година на същото събитие,но на едно друго място останах много,много очарован!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Шкода дето я има на снимката..точно преди 2 дена е видях в Пловдив....профуча покрай мен..незнам какво представлява..и аз се учудих каква е тази Шкода...по принцип знам че е от Пловдив Шкодата е онази другата там..1.8Т.. ;);)

Батка,пак си се объркал!!!Тази Шкода няма нищо общо с "онази другата там..1.8Т.. " !!!

Колкото до голямото събиране,смятам,че това ще е купона

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4886

Доколкото говорих с някои от организаторите очертава се доста голямо присъствие.Миналата година на същото събитие,но на едно друго място останах много,много очарован!

 

Хаха..намеквам само че си помислих че е онази готината Шкода Октавиа...но след като погледнах номера се усетих че не е...не съм се объркал :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онези халогенчента отдолу супер не и ходят. мязат на "пазарски" по 5 лв бройката :x

Имам и други снимки на колата само с два от тези халогени и без лентите.Доста по-добре е....даже ако не се лъжа и бронята не е същата.

Ще се опитам да изровя снимките и да ги пусна в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах Октавията на Max Tuning Show-то и ще допълня само, че има ксенони + това има и две камери на броните, които помагат при паркиране. Двигателя и е 2.0 TDI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, пичове колата е моя ... стига сте гадали ... 1.9 TDI е ... все още нищо не съм пипал по мотора но и това ще стане (не възнамерявам да прекалявам). Колкото до допълнителните фарове ... не са от пазара HELLA COMMET FF55 са (2 за мъгла и 2 за дълги светлини) ... карам много нощно време - трябват ми, на който не му харесват да не си слага ;) , колкото до снимките с другата броня там фаровете са HELLA COMMET FF75 за мъгла ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, пичове колата е моя ... стига сте гадали ... 1.9 TDI е ... все още нищо не съм пипал по мотора но и това ще стане (не възнамерявам да прекалявам). Колкото до допълнителните фарове ... не са от пазара HELLA COMMET FF55 са (2 за мъгла и 2 за дълги светлини) ... карам много нощно време - трябват ми, на който не му харесват да не си слага ;) , колкото до снимките с другата броня там фаровете са HELLA COMMET FF75 за мъгла ;)

 

Хм..караш нощмо време..значи си нощна птица... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май е време да кажа добре дошъл колега количката ти е супер и дълго да те радва...

а мен заека ме кефи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммммм

I DON"T DRIVE VERY FAST

... I JUST FLY TOO LOW

Не знам за другите, но аз го видях.....направи ми впечатление докато разговаряхме и разглеждах Octavia-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега. Много безаварийни с колицата. Супер е! Надявам се да се видим на някоя срещичка :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен колега.Колата е много добре...евала за труда.

Сега остава да я видим на живо. ;)

А този заека е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.