Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кола под наем


Recommended Posts

аз пък му викам 'абуригент' :mrgreen:

 

за мен файда няма да си даваш парите само и само да се покажеш пред причтелчетата ти който и без тва те знаят колко струваш.

 

те за някаква яка кола ще ти вземат минимум 100лв което е за 2-3 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да знае каде в Пловдив мога да намеря нещо хубаво за абитиуренски бал

 

Във всяка автокъща ако се спазариш за добра цена ще се навият да ти пуснат шофьор. Но най-добре на тия които се занимават с рент-а-кар. Но цената е солена и е излишно. На моя абитурентски бал бях със 100S-а. И съвсем не съжелявам :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще да не ти дреме с какво кола ще си... По-добре гледай да се напиеш като *** ;) :smt044

 

Тц, тц, тц на какво учите младите?! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще да не ти дреме с какво кола ще си... По-добре гледай да се напиеш като *** ;) :smt044

 

Тц, тц, тц на какво учите младите?! :roll:

 

По-добре да залита на пиене отколкото по наркотици ;)

 

Пък и няма нищо лошо, по-добре един път на бала, отколкото всеки ден като битов алкохолик :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да знае каде в Пловдив мога да намеря нещо хубаво за абитиуренски бал

 

ако те устройва някакво луксозно (или спортно) "ретро" говори с този човек - Дончо Дончев

Адрес: Пловдив 4000 ул."Полковник Сава Муткуров" №77 ап.11

Тел.: +359 32 969131, +359 88 9034603

(това е председателя на пловдивския ретро-клуб)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтап няма..какво му пука с каква кола ще е на бала...и аз съм за пиенето..да се напие като хората..между другото..между Асеновград и Пловдив има един автосалон и е изложена една лимузина..което се наема по такъв повод..ако искаш да вида за номера и да ти го дам да питаш.. ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.