Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почти я нагласих...


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, съжалявам за некраткото си отсъствие от форума - гледам доста неща съм пропуснал, но - това си е за моя сметка. SORRY, обаче ходих по провинцията в командировки и най-накрая намерих време да разкрася още моята хубавица. Почти съм завършил - остана само да преправя таблото и ще пускам снимки.

Наслагах цял куп екстри (ако някой помни епопеята с МИЛОТЕК) и сега мнението на колегите ми от фирмата е, като влязат в колата, че все едно са попаднали в някой мултимедиен център.

Съжалявам, ако модераторите преценят, че поста е за друг раздел, но аз така или иначе го пускам тук.

Ако някой има нужда от акъли по електрониките или е закъсал нещо (или просто иска да поляляме за нещо) - насреща съм.

Поздрави на всички!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз помня епопеята с MILOTEC :) С нетърпение очаквам да видя колицата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи - за да ви погъделичкам - ще изброя нещата, а надявам се ЖЗ (живот и здраве) в края на другата седмица ще пусна "ревюто":

1. Алуминиева дръжка на скоростния лост /светеща/ и алуминиева конзола 2. Допълнителни кръгли ксенонови фарове за мъгла в долните въздуховоди на предната броня 3. Черни пластмасови вежди на калниците 4. Крило на багажника 5. DVD в десния сенник със задна камера за видеопарктроник 6. Pocket PC с GPS навигация 7. Хромирани дръжки на вратите 8. "carbon design" капаци на средните конзоли на вратите 9. Вграждане на светодиодната индикация за нивото на газта в таблото (смяна на дизайна)

10. повече не се сещам, ама - до една седмица - може да ми щукне още нещо.

 

 

PS - "видох некъде" коментари, че става монтаж на темпомат и на двигатели с привод за дросела на газта тип "жило". Ако некой ме светне по-подробно - ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито, Боби - звучи интригуващо, непременно трябва да се види и на живо всичкото това чудо :)

апропо, какво ще рече "Вграждане на светодиодната индикация за нивото на газта в таблото (смяна на дизайна)" и по-конкретно за какво ниво на каква газ става въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще рече "Вграждане на светодиодната индикация за нивото на газта в таблото (смяна на дизайна)" и по-конкретно за какво ниво на каква газ става въпрос?

 

като кара на газ и да вижда колко му остава в бутилката, че на някой модели може да се види само на самата бутилка!

аз така го разбирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така - светодиодите, които са на стандартния "ключ" или бутон за нивото на газ (LPG) ще ги вградя в таблото. :idea: :idea: :idea: Между другото - две думи по темата: писах доста отдавна - монтирах си газова инжекция от БСМ. Много съм доволен (засега де) - колата дава 5-6% по-голям разход, отколкото на бензин, а върви повече на газ (мнението ми не е субективно). Хората са направили доста интересен софтуер за настройка (и е с много приятен интерфейс). От лаптопа мога да настройвам режимите - икономичен, нормален и спортен. Гореописаните ми впечатления са от "спортната" настройка. Единственото, което ме дразнеше беше бутона за превключване - много е дървен. :evil: Решението - светодиодите за нивото на газта ги праскам директно вътре в таблото :mrgreen: - говорих вече с фирма, която изработва табла по поръчка. Даже мисля малко да попроменя дизайна на цифрите. Ама много фино - не селянии) а самия бутон го качих така - имам бутон, който отваря капачката на резервоара. Той пак си я отваря, ама само когато е загасена колата. Когато съм на контакт - същия този бутон вече прехвърля газ-бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.