Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заготовка за контактен ключ на S100/110


Krankenstein

Recommended Posts

Оказва се, че има разлика в дебелината на заготовките в сравнение с по-новите модели с пластмасовата "шапка" (на японките). Търсих при няколко ключари в София, но се оказа, че имат само от новите... Някакви идеи къде мога да намеря? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Mr. Bricolage (окръжна болница) има ключар вътре до входа.
Преди време съм ходил и каза, че няма проблем да направи Шкода ключове. По спомен цената беше малко по-солена от нормалното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година един ключар в една пряка на Иван Асен(до пощата) ми направи ключове за колата срещу скромната сума от 8 лв. Не ми е проблем тези дни да мина да го питам дали още има заготовки с тази дебелина. Ако има, може да се уговорим да те заведа уикенда примерно. Ако ходиш на 19(събота) на парада за Спасовден ще ти е почти на път. :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговорите, ще проверя и на тези места... а за парада - не е сигурно още, че ще им разрешат на 19-ти да направят джамборе на площада, щото се пада в деня за размисъл преди евродепутатския вот

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off

 

Митко, моля те, ако научиш ще има ли джамборе :lol: , прати ми едно лично, че нещо ми се ходи със зеления змей :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, търси навсякъде, къде можеш. аз си направих във варна резервен ключ за МВ-то, при това заготовка FAB, с грозното куче. стана съвсем случайно, дори не съм и питал конкретно за това, но сега само него ползвам, двата оригинала са в сейфа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off

 

Митко, моля те, ако научиш ще има ли джамборе :lol: , прати ми едно лично, че нещо ми се ходи със зеления змей :mrgreen: .

 

ами следи тук, така ми каза шефът им - http://bacretro.com/main_bg.html

засега не пише да е отложено, само за 24 ч. на Дракон има съобщение за промяна на датата. Аз също мисля в събота да отскоча до площада, само трябва да поизмия "таксито" преди това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.