Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте съвет за бюджетно озвучение


Recommended Posts

Прегледах темите във форума. От доста време се чудя ква музичка да сложа на шкодилака (Favorit). Като гледам отностно player явно ще е Pioneer. От NEO, SONY и т.н. се отказвам като гледам мненията ви. Въпроса отностно player е между 3-те модела: Pioneer DEH-2920MP, Pioneer DEH-2900MP, Pioneer DEH-2900MPB. Някой може ли да ми препоръча кой от тях да е или може и друг модел. Целта е да не надвишава 200лв. Отностно говорители също се чудя. Гледам има разни Pioneer за около 50лв (комплекта). Също гледам и едни Herz с 10лв по-скъпи (technopolis). Можете ли да ми препоръчате и говорители в ценови диапазон не повече от 60лв за комплекта. Усилвател нямам и няма и да вземам. Не ми трябва няква силна или страхотна музика, а просто музичка която да звучи нормално. Целия бюджет е абсолютен максимум до 250лв. Че и аларма май ще сложа като взема озвучение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи един от трите плеъра (пайнер) те разликите са минимални и колоните - Хертз :!: Дето са с 10 лева по скъпи ;) Ще ти харесат повече от други за тези пари. И преди да си ги купиш от технополис провери тук (http://www.autohifi-bg.com) дали няма да са по евтини че са им официални представители за Русе. Магазина е близо до Рига, трябва да го знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, май се сещам за кой магазин ми говориш. В уличката от съда към Рига като тръгнеш, наскоро видях там един магазин с доста Pioneer в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Знам само че има една фирма - RnB Audio (нещо такова май беше името) където продават и монтирам музика. Доста известни са. Имаха и сайт но не го помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.