Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каско в Алианц


Recommended Posts

Да споделя една изненада за каското ми в Алианц: От 01.2007 Еуратек са променили договора си с Алианц и поемат щети на автомобили само до 3 години. Не съм голям фен на Еуратек, но все пак предпочитах при щети да ми ги ремонтират във фирмен сервиз и затова си сключвах каското в Алианц. За информация на тези, които са сключвали каско в Алианц поради същата причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Алианц (а и всяка друга застрахователна компания май) праща във фирмен сервиз коли само до 3 години. Ако някоя кола е с 5 г. гаранция, може би и нея. И без това ЕТ няма собствена автотенекиджийска работилница, а кара колите нанякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

smile182 На мен ми казаха друго/т.е. нормално/. Вече , вчера си поднових каското и се опитах да разпитам с подробности. Явно на някои места има различна политика?! Не си го обяснявам честно?! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - До 3-тата година, от момента на продажбата на автомобилите, повечето Застрахователни компании, разрешават отстраняването на щети по автомобила да се извършва във официалния сервиз на съответната марка. След 3-тата година (и така до 10-тата), може да се сключва така нареченото "Валутно Авто-Каско", което позволява отново, всички щети по моторното превозно средство, да се отстраняват в официалните сервизи на дадена марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз съм точно с валутна клауза и до 6-тата година никакъв проблем да ходя във фирмения сервиз. Миналата година (2007), за първи път ми заявиха, че е само до 3-тата година. Погледнах си в условията и наистина пишеше така. Явно междувременно е имало промяна в условията. Между другото, не съм си гледал условията за тази година(2008), може пак да е станало, както беше преди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да направя каско където и да е, първо питам какви са условията за издаване на възложително писмо при щета. Ако не може - отивам при друг.

За 10 годишно чероки съм взимал възложително писмо от БулИнс към Балкан Стар и не съм имал никакви проблеми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.