Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia RSm 1.8T (част 2)


Recommended Posts

Едно голямо ЕВАЛА от мен!За колата какво да кажа-то нямам думи!Направо кърти(асвалта)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но има и хора, които дават всичките си пари за шкодата си :mrgreen:

 

RS-MAD, колата е веднъж =D>

Успех и ни дръж в течение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калниците ми се виждат по-раздути от оригиналните .

Това я прави доста агресивна 8)

Виж цвета на джантите защо е жълт незнам.Може би защото съм ламер в тази област ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калниците ми се виждат по-раздути от оригиналните .

Това я прави доста агресивна 8)

Виж цвета на джантите защо е жълт незнам.Може би защото съм ламер в тази област ;)

 

калниците добре ти се виждат по-раздути то е написано по-горе от колегата.

а за джантите всичко е въпрос на вкус. на мен така ми харесва. Колкото и да се мъча да намеря нещо по колата което да не ми хареса все не успявам.!! всичко е номер 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми остана малко време да започна да се занимавам с мотора .

Искам да променя турбо пътищата , за да станат малко по къси.

Така или иначе моя смукател си намери предназначение в един проект :)

Днес се сдобих с колектор с дясно разположен дросел

o633153859497057500.jpg

 

Но поради някакви причини VW са решили да го направят с доста по тясни рънери , явно защото новите 1.8т са с значително по малки портове :)

(сравнение 1.8т и 1.8 атмосферен)

o633153863654088750.jpg

 

Случайно се сдобих с една част от смукател на 1.8 20в атмосферен мотор , помоему доста рядък колектор :) Мисля да ползвам неговата долна част и да преправя горната част на смукателя от 1.8т за да си имам колектор с по голям пленум и по широки рънери :)

o633153865816901250.jpg

 

Утре мисля да се занимавам с това , ще постна снимки от прогреса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни се сдобих с нови уреди , boost i EGT 60мм :) Веднага си намират място на страничната колонка . Преди там седяха налягане и температура на маслото.Към тях добавих и един за налягане на бензина и всичко слиза под аудиото на средната колонка :)

o633159941002495000.jpg

o633159941153588750.jpg

 

След всичко остана само да намеря място за боост контролера Greddy който си нямаше място дълго време , използвах отвора за вентилация на таблото от лявата страна , мисля че се получи сносно :)

o633159940765151250.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега евала :mrgreen:

Продължавай все така. Надявам се някой ден да я видим тая фурия и в action :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звяррррррр-направо какво да кажа-нямам думи!

Мога да кажа най-искренно едно ГОЛЯМО БРАВО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница е колата...направо ми маже очите !! Километража само то голф 4 ли е или от Бора.. ;);)

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станала е страхотно, евала за положеният труд и инвестираното време, нерви и пари.

Искам само да те поканя да взимаш участие и в другите форуми и теми, а не само в тази :) ще си от полза на много участници във форума ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колега РС МАД колко е капацитета на ГТ28Р71-цата, тъй като на ГТ28РС пика е приблизително 350 коня при 1.4 бара, и как идва лага на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.