Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тампоните на макферсона


biser.or

Recommended Posts

От известно време се появи едно леко похлопване от предна лява страна. След като надвих на мързела си :mrgreen: днес вдигнах на крик колата и установих ,че луфта е от тампона на макферсона. Мога ли да карам временно така колата ,и каква е процедурата по сменяването . Ще съм благодарен и ако ме ориентирате с цената на 2-бр. нови тампони. Съществува ли вероятност ,ако се скъса тампон ,стеблото на амортесиора да нарани предния капак? Питам защото на "Ксантията " ми се случи веднъж и резултата беше 600лв. назад,а и щях да се утрепа като куче. :evil: По късно ще пусна и снимки за да видите и вие ,как изглеждат тампоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще се претрепеш заради тях, а и са евтини 4-5лв двата. Смяната е малко по продължителна. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересна снимка. дали е характерна за прецакан ударен тампон ??

Самия тампон не се вижда тук, това черното е една допълнителна "подложка", доколкото си спомням и е 4лв., самия тампон беше > 20лв.

 

Не съм сигурен от какво е този луфт, нека колегите кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви 20 лв? 2 лева струва макферсона.

 

 

 

Говорим за целия тампон, а не за части от него. Във Враца ми обявяват цена 25лв. на бройка :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви 20 лв? 2 лева струва макферсона.

 

 

 

Говорим за целия тампон, а не за части от него. Във Враца ми обявяват цена 25лв. на бройка :evil:

 

Какъв цял тампон братле. Макферсона седи в чашата която пък струва 11 лева. Да ти снимам подробно частите с цени ако искаш??? При фаворита макферсона не е комплект както при голфове, пасат-и и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.jpg

 

Тампона седи тук вътре. А чашката си я сменяш ако е изгнила или скъсана иначе защо?? Поздрави на Враца прати и не се я досвай толкова ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3LX

 

 

Благодарен съм ти за инфото.Честно казано в нашия регион това е единствения магазин и цените са малко понадути :evil: . А и сега съм вече наясно с проблема, след като видях снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.