Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

старата кола с нов собственик


Recommended Posts

здравейте на всички...почуствах се длъжен да ви споделя че аз съм новия собственик на колицата на kolev 123 ...и така да се каже отново съм в играта...

:D:D

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-хубавите софийски Шкоди остава във форума \:D/

Поздравления ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да добавя нещо, което просто забравих да напиша когато Ники пусна обявата. При последното мерене на компресия преди месец-два мотора на Ники даде стойности 11-11-11-11, с толеранс не повече от 0,2бара. Центровката на запалването е от мене със стробоскоп... Какво друго да кажа, освен че си направил добра покупка. със здраве да си я караш дълго време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз си измерих компресията и е почти такава квато казваш и е равна почти навсякъде,...аз лично съм много доволен от колата навъртях и първите 500 км и с малки изключения няма изненади...благодаря за приветстванията...надявам се скоро да не ми идват въпроси от сорта на спешно кажете или закъсах кво да правя....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен, добър избор - гаранция, че шкодата е стегната и няма да имаш много ядове, какво повече да искаш от една кола? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.