Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос


Guest vankovarnata

Recommended Posts

тук си променям мнението защото написах някаква глупст че не стоплих смисъла на думата ''модвам''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам думата "модават" е ''продават" и отговора ми е да всички. всеки си продава колата за определена сума, колкото и да и я обича всичко си има цена.

ти колко пари имаш ??? да започваме с офертите

модваш - преправяш/не само откъм комп за новите/ нещо като хашек и откъм купе. Нещо като стоящата 110-ка в софия/предница на МБ/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото до мен, а пък доколкото знам и Хашек - ние предпочитаме класическата визия на класическите коли, като изключим някои "козметични" добавки, но задължително запазвайки оригиналната линия... иначе в София освен въпросната 110Р в момента се "пече" и една 100С-ка с раздувки, както и доста коли от други марки - виждал съм няколко хот-роди на базата на предвоенни амераикански класики, та дори и на Варшава! Сещам се и за едно яко раздуто Рено 4 CV, ФВ Костенурка двуместен роудстър и т.н... а Петьо Болта и компания ги знаеш сигурно, щото са ти градски. Наскоро гледах в мобиле.бг една раздута Манта да се продава за смешни пари, но изглеждаше просто ужасно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото до мен, а пък доколкото знам и Хашек - ние предпочитаме класическата визия на класическите коли, като изключим някои "козметични" добавки, но задължително запазвайки оригиналната линия... иначе в София освен въпросната 110Р в момента се "пече" и една 100С-ка с раздувки, както и доста коли от други марки - виждал съм няколко хот-роди на базата на предвоенни амераикански класики, та дори и на Варшава! Сещам се и за едно яко раздуто Рено 4 CV, ФВ Костенурка двуместен роудстър и т.н... а Петьо Болта и компания ги знаеш сигурно, щото са ти градски. Наскоро гледах в мобиле.бг една раздута Манта да се продава за смешни пари, но изглеждаше просто ужасно

Ако не те затруднява дай някой снимки на шкодите само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нямам читави, то 100с-а още се сглобява - malkiq е комшия на собственика и може да я снима, довечера ще ти пратя на черната 110 с предница от МБ, ма са калпави, правени от телефона по здрач

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам по няколко идеи за всеки от моделите на skoda, и "само" финансовият аспект на въпроса ми е пречка, защото аз държа много на автентичния, заводски вид на колата и ако се впусна в "модване", преди това със сигурност ще ми се иска в гаража да имам и оригинала. примерно една 120-ска, пълен сток, една с рали - елементи (без тапицерии, ролбари...), една двуврата с ниско окачване... и така за няколко модела skoda... не съм добре, знам :? :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм добре, знам :? :oops:

 

Де да беше само ти :lol: .

 

Относно т.нар. "модване" - нямам нищо против него, стига колата да запази оригиналния си външен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.