Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мотора притропа...


werz

Recommended Posts

РСа ще получи ново сърце.Радвам се,поне че се избра верният начин за отстраняване на проблема.Колата ще я водя на поп и вече гонка до 30к няма да помирише.Относно опелистите-има читави хора при тях-въпроса е,че винаги като возя някой от форума да му показвам как върви си нещо си е....... ........... Ма кат съм негър с кофти шанс е така.Иначе направо РС форум ще направим ако се разрастваме с такива темпове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, werz. И според мен нов двигател е най-доброто решение на проблема.

 

П.П. Не съм сигурен, но май мернах твойта красавица в сервиза на ЕТ днес. Имам смътен спомен, че твойта беше светло синя, нали? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РСа ще получи ново сърце.Радвам се,поне че се избра верният начин за отстраняване на проблема.Колата ще я водя на поп и вече гонка до 30к няма да помирише.Относно опелистите-има читави хора при тях-въпроса е,че винаги като возя някой от форума да му показвам как върви си нещо си е....... ........... Ма кат съм негър с кофти шанс е така.Иначе направо РС форум ще направим ако се разрастваме с такива темпове

 

Стискам палци, всичко да е наред, и в най скоро време да си отново в нея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РСа ще получи ново сърце.Радвам се,поне че се избра верният начин за отстраняване на проблема.Колата ще я водя на поп и вече гонка до 30к няма да помирише.Относно опелистите-има читави хора при тях-въпроса е,че винаги като возя някой от форума да му показвам как върви си нещо си е....... ........... Ма кат съм негър с кофти шанс е така.Иначе направо РС форум ще направим ако се разрастваме с такива темпове

 

Форум за 10 души бате, ебати форума ще е :lol:

 

Радвам се, че си се оправил с колицата ;) А дано сега ме послушаш за разработването МНОГОЗНАЙКО :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера една сребриста Фабия РС пробваше да се счупи на Бояна ,ма не можа :mrgreen: .Иначе за форума базик си правя.Благодаря на модове/админи,че го има тоя форум-зарибявка е. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.