Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте колеги, преди една седмица пристигна колата ми в ЕТ и чак сега намерих време да седан да се ПОХВАЛЯ :mrgreen: Тичане за регистрация в КАТ 2-дни много работа в службата и така човек няма време да се порадва, НО

Много съм доволен от колицата Фабия Едишън 100 1.9 ТДИ - ПД 101к.с. Откакто съм я взел съм и направил ЦЕЛИ 58км. :lol: и днес смятам да се занимавам изцяло с нея да си я разглеждам, да я разучавам,да си прочета книжката за експлоатация, да си подредя оборудването(най-важни инструменти и т.н)

\:D/

Жената не разбра какво толкова ще правя днес като и разказвах" Какво толкова ще и гледаш" - хахахаха САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Супер много да те радва колицата и хиляди безаварийни километри! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.Само хубави моменти със Шкодето ти пожелавам!

И да я докараш на някоя среща да я видим!

! :lol: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за пожеланита да ви се връщат!

И да я докараш на някоя среща да я видим!

! :lol: !

Ще дойда ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

 

дА ТИ Е ЧЕСТИТ ШКОДИЛАКА. ДАНО ДА СИ ВЗЕЛ ЧЕРЕН...

 

Edition 100 се предлага само черен, така,че би трябвало да е черна. ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) Дано е червена....като мойта :)

 

Червена е като на снимката :)

 

 

Честито и от мен!

 

 

Edition 100 се предлага само черен, така,че би трябвало да е черна. ;) :mrgreen:

 

Да ама не и в ЕТ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама не и в ЕТ ;)

 

 

Поради простата причина, че не е истински Edition 100 , което сме го обсъждали и в други теми ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.