Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Карта на София


Recommended Posts

Някой знае ли дали има карта на София подобна на тази в bgmaps, която обаче да определя маршрут от точка до точка? Bgmaps го прави това нещо за извънградско, но мен ме интересува има ли нещо подобно за града?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не не лъжа има една програма MaxInfo, на нея съм ползвал карта на София, дали има други градове за България незнам.

Мери разстоянието от точка А до точка Б, като ти сам си щракаш маршрута по софийските улици с мишката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. търсиш карта с рутиране. Мисля, че за Garmin е такава. Трябва да я пробвам и ще ти кажа, че съм забравил вече от толкова софтуери за GPS, дето съм пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, MaxInfo би ми свършила страхотна работа, но не намерих никъде демо или нещо такова... трябва ми съвсем за кратко.

 

Колкото до Garmin - дали има подробна карта на София?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега виж тук http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=17

това за сега и най-добрата карта на България рутираща и с търсене по адреси ....само за GPS на GARMIN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, MaxInfo би ми свършила страхотна работа, но не намерих никъде демо или нещо такова... трябва ми съвсем за кратко.

 

Колкото до Garmin - дали има подробна карта на София?

 

Макс инфо: http://free.data.bg/dazdan/Mapinfo/Mapi ... racked.zip

 

http://rack1.free.evro.net/server4/rexx ... 1.2%20Pro/

 

:!: Не съм проверил дали работят :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Колкото до Garmin - дали има подробна карта на София?

Едни от най-добрите карти за БГ, София и по-големите градове са на Garmin. А за Европа - нямам думи, просто са the best, както се казва. Дори работят по-точно от тези на фабричната навигация на VW :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи пробвах всичко, най-близко до истината е МАксИнфо, но там ръчно трябва си мериш маршрута и е малко дървено.

 

Има ли вариант картите от Гармин да се емулират на РС? Някой знае ли начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от каквато и да е била емулация. Garmin отдавна има карти за PC. Софтуера е City Select с актуална версия 9.0. Всъщност ти за да прехвърлиш по стандартен начин карти на PDA с GPS Garmin ти е нужно PC. Аз имам по-старата, 7-ма версия на City Select (3 диска), която получих заедно с iQue M5 на Garmin и за която писах, че работи по-точно от софтуера на VW (за Туарег). Можеш да избираш кои държави да качиш на компютъра, след което можеш да избереш какво от всичко това да качиш на PDA-то. Можеш да си правиш маршрутите както на PC-то, така и на PDA-то. Картите са 100% routable и имат POI.

 

"Проблема" при софтуера (картите) за Garmin е, че кракната версия много трудно ще си намериш. Аз търсих от любопитство и нищо не открих. Надявам се до ден-два да имам време и ще пробвам BG картата на какво точно дередже беше с рутирането и точностите си и ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваих 7-ма версия на 3 СД-та, но не иска да се инсталира. Четох в един форум че трябвало да се инсталира през някакъв друг софтуер, който бил част от пакета на Garmin.

 

Сега свалям 9-та версия, която вече се казва City Navigator да видиме от там дали ще излезе нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.