Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Додж Вайпър


Марту

Recommended Posts

Вчера докато се мотах из центъра на София забелязах Додж Вайпър, на всичкото отгоре изрисуван като змия. Всички коли почти спираха до нег ода го огледат и продължаваха. Намаше как да снимам, но колата изглеждаше доста яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената го е видяла на Околвръстното. Жалко, че не съм бил с нея. Каза, че бил много як 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета...не се заглеждайте по тези Усойници. Нито са удобни, нито са толкова хубави... Е, няма да върна някоя ако е подарък де :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм го виждал. Добре изглежда.

Обаче заради такива като него и разни Кайени и т.н. на Божурище вече има клас Престиж. Щото жигулата на Гошо карбуратора ги прави смешни :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета...не се заглеждайте по тези Усойници. Нито са удобни, нито са толкова хубави... Е, няма да върна някоя ако е подарък де :mrgreen:

 

[-X aaaaaaaa гроздето е кисело не го яжте..... НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го видях вчера по цариградско с 2ма пича вътре ама не разбрах каква кола е че го гледах отзад. мислих си че е някакъв мерцедес. широчината на гумите са внушителни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно този Вайпър (а то не е и Вайпър, а SRT-10) не ме радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма има един черен на Балканстар-8,3 с компресор.Това нещо трудно тръгва и до 4та не можеш да натиснеш педала хубаво,защото е животоопасно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И във Варна се " подвизава" един екземпляр , не е боядисан като змия но не е и за изхвърляне :mrgreen:

 

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=1&pos=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно този Viper го бях видял на божурище! Мога само да споделя, че на живо, колата гледана отпред под лек ъгъл, прилича на глава на кобра! Найстина е така!yellow_twisted.gifhttp://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=57773&postdays=0&postorder=asc&start=75

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[-X aaaaaaaa гроздето е кисело не го яжте..... НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН :oops:

 

Гроздето нито е кисело, нито е далеч в тоя случай...повярвай :mrgreen:

 

 

Е точно този Вайпър (а то не е и Вайпър, а SRT-10) не ме радва.

 

Вайпър си е... Просто означението на двигателя е SRT-10 - Street and Racing Technology. Това е отдела на ДаймлерКрайслер от когато се сляха двете компании. Преди просто нямаше буквено означение на двигателя, а сега има SRT-4, SRT-6, SRT-8, SRT-10, където цифрата е броя на цилиндрите :mrgreen:

 

 

широчината на гумите са внушителни!!!

 

Прав си човече! От където и да го погледнеш, тея задни 345/30 ZR19 са си еб@ли мамата :oops:

 

 

Ма има един черен на Балканстар-8,3 с компресор.Това нещо трудно тръгва и до 4та не можеш да натиснеш педала хубаво,защото е животоопасно :mrgreen:

 

Какво имаш впредвид под компресор? Нещо за помпане на гуми ли :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно този Вайпър (а то не е и Вайпър, а SRT-10) не ме радва.

Ами то е едно и също, т.е. води се Viper SRT-10 ;) Можеш да го срещнеш и като Viper SRT10 или Viper SRT/10. Не знам коя от всичките е най-вярно. Като изключим инфото от нета, което потвърждава горното, имам и 4 модела на Бураго (благодарности отново за най-големия от тях на zloQQ), които претендират за 100% автентичност, та отдолу надписите Viper и SRT са един до друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прави сте... Но Viper или SRT 10 няма значение, тази кола изобщо не може да ме впечатли! Не знам за количките Бураго, но един познат караше черен SRT 10 и никъде нямаше надпис Viper, но пък емблемата си беше на Viper де :mrgreen: Ускорението найстина е внушително, но американците определено има над какво да поработят още ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.