Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прагове в София - КЪДЕ


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Някой може ли да ми помогне с информация къде в София могат да ми направят ламаринени прагове(качествено)?

Праговете са за Рапид, оказа се че вече по магазинине за Шкода не се намират бг праговете за 105/120, които бяха без изрез за средната колонка, така че моля помагайте - спешно е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БГ праговете почват да гният още преди да си ги сложил ... истината е в чехските за 105/120, ама за рапид дали ще се намерят - нямам идея.

 

Помисли дали има вариант да се пригодят чехски за 105/120, като се поизрежат стърчащите изрезки за колоните.

А българските представляваха правоъгълна ламарина, леко поогъната в съответната форма ... предполагам не е проблем да се направят, ако няма друг вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, въпроса е къде ги правят???

 

Не че другите, които се водят чешки/словашки не могат да се пригодят, но аз съм далеч от мисълта, че това са качествени резервни части, наскоро купувах вежди и ги видях на какво приличат - тънки до безобразност и вълнообразни... Това колко бързо гният зависи от покритието в/у ламарината, а както правените, така и тия в магазина нямат никакво, така че по-скоро е въпрос как ще се обработят преди/след монтажа. Предпочитам някъде да ми направят от по-прилична като дебелина ламарина, въпросът е КЪДЕ :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам езин комплект нови български прагове за 120, които съхранявам грундирани. Ако не можеш да намериш такива ще ти ги отстъпя на драго сърце ако ми дадеш в замяна едни чешки или паричния им еквивалент, защото и мойте са за смяна и все отлагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за офертата, ако и другата седмица не намеря нещо смислено с радост бих се възползвал, ти само ще кажеш какво предпочиташ - да ти ги платя или да ти нося прагове от "чешките".

 

Само от интерес - я кажи кво вика шублера за дебелината на твойте прагове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.