Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тунинг за Fabia RS


Recommended Posts

Доста противоречиви неща чувам за тунинга в Бг.Спирам въпроса.131 коня са си повече от добре,а никой не може да ти гарантира на 100%,а още повече да обеспечи евентуални повреди и бъгове.Ще вложа неизразходваните средства в темпомат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма-но може ли да попитам-защо темпомат!С какво ще ти помогне(освен на магистралите главно)!Във чешкия саит като гледам колко барникане и сваляне на части от таблото и тн-въобще не бих се занимавал!Изборът е твой-макар че ако не патуваш извън софия често-незнам защо ти е този темпомат!А и все пак караш "спортна" кола-не ни е нужен!(това си е лично мое мнение-с най-добри чуства го пиша)!

Ако си твърдо решен-евала-лошо няма-сигурно супер ще се получи! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl, ти направил ли си й софтуерен ъпгрейд на твоята Фабиа? Ако да, то как се държи колата, доволен ли си? Колко ти харчи и къде го прави? :D Надявам се не съм много нагъл... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма-но може ли да попитам-защо темпомат!С какво ще ти помогне(освен на магистралите главно)!:lol:

Прав си че е занимавка,но ще го направят в ЕТ.А за темпомата искам да ти кажа,че честичко съм на дълъг път-2-3 пъти в седмицата и направо ми умалява крака на педала на газта като трябва да мина 500 километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl, ти направил ли си й софтуерен ъпгрейд на твоята Фабиа? Ако да, то как се държи колата, доволен ли си? Колко ти харчи и къде го прави? :D Надявам се не съм много нагъл... :mrgreen:

 

Като цяло доста неща съм попроменил по колата-като цяло дреболийки!До 2,3 месеца имам съответно предначертан план който надявам се ще изпълня и ще има.........ОХХХ КОТЬО!

А за подробности,можеш да ми драснеш лично!Всичко ще ти кажа-аз тайни нямам! :lol: (само няколко)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.