Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте малко акъл...


BOZZZI

Recommended Posts

започвам с уговорката, че не знам дали каретата за Фаворит и тези за Фелиция за еднакви :!: обаче - на бул. "Черни връх" - малко преди последната спирка на ТМ9 има един магазин на "Ауто хелп" - отдясно на булеварда, посока околовръстното. Та там пичът, дето продава каза, че има няколко комплекта и се чуди какво да ги прави и беше навит на доста големи отстъпки. Ако ( :!: ) все още ги има - все пак говорих с него преди няколко месеца и ако ( :!: ) стават за Фав, мисля си, че е оферта да си вземеш нови, Боянски :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:idea: ми дайте заедно да идем и да му ги изкупим по цени на едро :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и телефонът на магазина, за който писах по-горе: 02/ 962 19 90. Младежът се казва Веско, определено е "в час" и има карета в магазина към момента. Цената е около 50 кинта, доколкото си спомням от предишния ми разговор с него. Това е, което мога да направя за вас :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

убедени ли сте че е за смяна - защото аз два пъти съм правил карета на два фаворита и проблема беше че се троши фиксиращата зегерка и полуоската се вади - незнам защо става - явно от Н-тата хубава дупка на пътя+ нещо друго не в час по окачването. Мисълта ми е карето ли е износено със сигурност? Иначе .- бай Мето набутва едни китайски нови комплекти по 160 кинта (2карета + полуос) - нямало оплаквания.. - добре изглеждаха в кутията. :roll:

 

Слагането на комплект звучи по-разумно по принцип ма незнам де..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.