Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво да не се купува за 120L от магазина на Сточна гара


Recommended Posts

Понасъбраха ми се няколко неща, купени от бай Мето на Сточна гара през последните месеци, които не са наред и препоръчвам да внимавате с тях:

1. Гарнитура за капака на клапаните. Като я купих протече като река, докато не я смених с такава от друг магазин.

2. Гарнитура на картера. По-голяма от обиколката на картера, стърчи отвънка и вече се е поразкъсала. Явно пак ще я сменям за по-малко от година.

3. Кормилни накрайници за 120 - полски. Едната гайка в края на затягането превъртя и няма нито затягане нито развиване. Като ги купувах изрично го питах читави ли са - той обикновено казва кое е лошо и кое добро, но този път ми каза че са читави.

4. Електронно реле за 55А алтернатор от 130. Казах му на бай Мето, че ми трябва специално за такъв алтернатор. Като го сложих се оказа, че не зарежда, но само с 55А алтернатор. С 42А работи нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям мнението против гарнитурите.

в повечето случай се налага да пооправям формата на гарнитурата с шкурка което е досадно.

 

най- неприятното е че навсякъде са еднакви и трябва да си ги дооправяш :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е станало дума за кофти части,аз да добавя...не си взимайте ремък GUFERO,прегледах всички налични,а те не бяха малко и нямаше един без дефект,а на пръв поглед не се забелязва,едва като се монтира...НЕ ГОВОРЯ ЗА КОНКРЕТНИЯ МАГАЗИН,а по принцип!!!Не че е от скъпите консумативи(части), но все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата година дедо ми си купи оттам термостат за 120(не помня каква марка беше) и не отваряше!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има алергия от "полски" части.Повечето от нещата , който ги предлагат за полски са откровенни ментета.То не че чешките са идеалните, но поне звучи оригинално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.