Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция за малко пари


todor_velikov

Recommended Posts

ъъъм, включвам се с едно абсолютно "офтопик вмешателство" в отговор на Коко:

Кокич, само хвърли един поглед по другите теми... да ти прави впечатление, че дори СЕРИОЗНИТЕ теми се "оспамяват" (ма ква дума измислих току-що, а :lol: като "осеменяват", ма не съвсем), какво остава за "по-несериозните"... Аз лично не възразявам никак подобна тема да е тук. Тодор само ни подхвърля "офертата" - нито ни кара да купуваме, нито ни агитира да си изказваме умните мнения - не можем да го виним за нищо! Но така пък, ако съм някой баламурник и съм решил да си купувам кола чрез обява и попадна на тази тема във форума ни, четейки мненията тук, поне ще се ЗАМИСЛЯ дали пък все пак тия десет души, дето са се изказали негативно, не са прави... и може би няма да си купя поредния коптор, който ми прадлагат за много пари...и може би следващия път, като тръгна да си купувам кола (не е задължително да е Шкода), ще погледна в съответния форум и ще видя каква са писали хората там..и вече няма да съм прецаканият баламурник... достатъчно е на един-единствен човек да сме помогнали по този начин, за да класифицираме темата като "полезна". Така поне смятам аз... :mrgreen:

Убедих ли те? ;)

 

 

...даа, точно така си е, и аз ако бях открил форума преди да си купя колата, щях да съм по наясно и да си поискам някои неща, които скапания дилър изобщо не ми предложи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...даа, точно така си е, и аз ако бях открил форума преди да си купя колата, щях да съм по наясно и да си поискам някои неща, които скапания дилър изобщо не ми предложи...

:smt017 ето за това говоря...което ни довежда до онази другата тема за "популяризирането на сайта"...което обаче не е за тука :mrgreen:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.