Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция за малко пари


todor_velikov

Recommended Posts

вижте тук http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detai ... e=1&row=1#

 

една красавица за малко пари,с аербеци,централно.1.6 мотор,и направо кола-мечта.струва 1 300 швейц.франка,което прави около 1600лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам тря платиш мито ако вземаш кола от там ;)

не се плаща мито ,а само такса на границата според к.с на мотора и това е около 200 лв .специално за тая кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е на 99 000 км. с тая фирмена лепенка отстрани :-k?

по принцип там не са като в българия да пренавиват километри ,така че е напълно възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почти не знам за "далавера" дето да е измислена в Бг. Всичките са ни вносни, включително пренавиването на километражите.

Това разбира се е мое мнение.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижте тук http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detai ... e=1&row=1#

 

една красавица за малко пари,с аербеци,централно.1.6 мотор,и направо кола-мечта.струва 1 300 швейц.франка,което прави около 1600лева.

 

[-X Около 3000лв. ще ти излезе, докато я видиш с БГ. номера.Разходите за транспорт са най жестоки. Ако не вярваш опитай!!!! Ако беше си харесал кола от Австрия или Холандия ,щях да ти пресметна всичко до стотинка. :mrgreen:

На мен лично ,ми се вижда доста неоправдано да се разкарваш до там за кола,която ще купиш за същите пари от бг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 10 и повече годишна кола, от където и да я купиш, риск има.

А да ходиш специално на няколко хиляди км., да си взимаш кола по обява, ми се струва глупаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ,ми се вижда доста неоправдано да се разкарваш до там за кола,която ще купиш за същите пари от бг.

за същите пари може и да намериш ,но в същото състояние си мечтай.както и да е ,това си е мое мнение.по-добре да карам кола на някой швейцарец или друг,отколкото да си имам работа с българските мошеници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за същите пари може и да намериш ,но в същото състояние си мечтай.както и да е ,това си е мое мнение.по-добре да карам кола на някой швейцарец или друг,отколкото да си имам работа с българските мошеници.

Абе не си съвсем прав! Аз си купих моята за 4000 лв - LX, комби '96 на реални 78 000 и изобщо не мисля, че човекът, от който я купих, е "мошеник". А относно състоянието й - ами карах я още 20 000 като доливах само бензин и малко масло. За след това питай Евгени (The best Forman) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за същите пари може и да намериш ,но в същото състояние си мечтай.както и да е ,това си е мое мнение.по-добре да карам кола на някой швейцарец или друг,отколкото да си имам работа с българските мошеници.

Абе не си съвсем прав! Аз си купих моята за 4000 лв - LX, комби '96 на реални 78 000 и изобщо не мисля, че човекът, от който я купих, е "мошеник". А относно състоянието й - ами карах я още 20 000 като доливах само бензин и малко масло. За след това питай Евгени (The best Forman) :mrgreen:

ами аз досега само на такива попадам и затова така мисля.първо като си купих фаворита,вторият собственик ми каза ,че нищо не е правено по ДВГ(после се оказа че е прегрявана и е сменяна гарнитура),като я купих след 2000 км правих съединител.на 160 000 е ,първи собственик е била фирма,при по обстоен преглед се видя че е цялата предница е била смазана , и почти всичко е подменено. :(

 

Та затова мисля че никой не ти казва истината като гледа дас продаде нещо ,само и само да купиш .а за другите страни като Швейцария,Австрия и Италия знам че нямаш такива грижи ,защото един приятел внася коли от 3 год.от Швейцария предимно и излиза ,че каквото си пише на характеристиката напълно съвпада с истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тодоре, то е така ама не е баш тъй , защото ако се загледаш и таз не е много фелава ... левия калник и вратата са друг цвят , мигача е без стъкло , а ако има и други снимки / отзад / ще видиш как я е заяла ръждата отделно , че е от автокъща , а там тез борси ги държат разни търгаши по - бетер от горублянските и незнаеш какво още и се е случило на колата и е замазано на 2 , на 3 .

Ако купиш кола по обява от човек / 1 или 2 собственик / тогава може да говорим за някаква истинност на данните , а така от разни араби , грузинци , хървати и всякаква друга паплач ... очаквай неочакваното ;)

И накрая ако не ме лъже паметта Швейцария не е в ЕС и на границата с Австрия ще си кихнеш ДДС то , отделно на наща митница пак ще ти го вземат или поне такъв случай представиха "Господарите на Ефира" преди няколко седмици , тъй че ти си мисли отде ще си вземеш кола и какво ще представлява ... аз лично бих се доверил на наще автоджамбази - поне ако не ми хареса нещо после или ме е послънготил ще има на кой да си го изкарам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, продавачът носи отговорност, ако ти продаде вещ със скрити недостатъци. Това си е форма на измама. Но от друга страна, тъй като нямаме правосъдие, това означава само чаша студена вода. Кьорав карти не играе :)

 

Много често, разни автокъщи в EU се държат наистина от разни хараби, турци, украинци, поляци и то редови представители на изметта в съответните страни, откъдето са родом...

 

А у нас - свидетел съм как една автокъща вкарва цял автовоз "проблемни" коли. После веднага ги кара при съответен майстор, който срещу 80 лева на парче прави чудеса (малко бинт и кит, водно и боичка). Следва пастиране и "освежаване" на пласмасите и ах! Кола слънце! :) А след един месец - олеле! Какви дупки! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета я да ви питам, че на мен нещо не ми е ясно - какъв е смисълът на такъв тип теми :-k ...

 

"Фелиция за без пари"... ами цакай и я взимай. Някой си друг беше пуснал тема за някакъв си търг в София за фели на МобиКом... и какво стана ? Колко хора си купиха от там коли и по колко бройки, щото и тях ги раздавали без пари....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,

 

И аз много се чудех за това. Накрая реших да оставя темата отворена, нищо че:

1) Не е за този раздел

2) Според мен е безмислено да се дискутира. Мнения по въпроса бол..

 

В крайна сметка реших че така и така това е бъбрилнята и няма да загубим кой знае колко ако темата си остане. Ама мисля скоро да я :smt035

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво лошо има да обсъждаме тука , дали има файда да се вкарва кола отвън в случая швейцария.

 

за търга на мобиком.... ходих разпитах каква е офертата, говорих със собственици на вече закупени фели, ако имаше по запазени коли щях да си купя. не виждам какво не харесвате на темата, като не ви харесва не я гледайте и не пишете в нея!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corrot,

Темата е за Favorit/Felicia или за Продавам, а не за Всеки за всичко. Допълнително това си е вид реклама - дали волно или не не е важно!

 

Mimi,

Споко, ще оставя темата. Така и така има движение по нея. Като позатихне ще затрия спама (включително тия писания) и ще я заключа за бъдещите поколения :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............................................

 

Много често, разни автокъщи в EU се държат наистина от разни хараби, турци, украинци, поляци и то редови представители на изметта в съответните страни, откъдето са родом... ............................

 

[/quote

 

 

 

Това е точно така!!!! Затова ако някой е решил да си купи кола от вън нека се ориентира към Холандия.

http://www.marktplaats.nl/ Малко по скъпи са,но определено си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъм, включвам се с едно абсолютно "офтопик вмешателство" в отговор на Коко:

Кокич, само хвърли един поглед по другите теми... да ти прави впечатление, че дори СЕРИОЗНИТЕ теми се "оспамяват" (ма ква дума измислих току-що, а :lol: като "осеменяват", ма не съвсем), какво остава за "по-несериозните"... Аз лично не възразявам никак подобна тема да е тук. Тодор само ни подхвърля "офертата" - нито ни кара да купуваме, нито ни агитира да си изказваме умните мнения - не можем да го виним за нищо! Но така пък, ако съм някой баламурник и съм решил да си купувам кола чрез обява и попадна на тази тема във форума ни, четейки мненията тук, поне ще се ЗАМИСЛЯ дали пък все пак тия десет души, дето са се изказали негативно, не са прави... и може би няма да си купя поредния коптор, който ми прадлагат за много пари...и може би следващия път, като тръгна да си купувам кола (не е задължително да е Шкода), ще погледна в съответния форум и ще видя каква са писали хората там..и вече няма да съм прецаканият баламурник... достатъчно е на един-единствен човек да сме помогнали по този начин, за да класифицираме темата като "полезна". Така поне смятам аз... :mrgreen:

Убедих ли те? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.