Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Tunning !!!!!!!!!! Golf II


Recommended Posts

Господи помилуй!!! Такова нещо не бях виждал asd

 

Поредната причина да не си купя Голф 2 :cry:

 

Вие многоувайавани колеги и ценители на собствения си Автомобил бихте ли причинили подобно нещо на съкровището си???

 

И последен въпрос някой да е виждал подобна Шкода примерно???

 

Аз нямам коментар просто думите ми изведъж се изпариха :|

 

А за какво ви говоря ето вижте сами :

 

http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=42152 :laught:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам номера е Кърджалийски...не че имам нещо против Golf ама при нас има доста такива изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a038.gifa014.gif

 

Не знам прочетохте ли коментарите на колегите ФВ клуба, но ето някои, които много ми харесаха :mrgreen: :

Шок и ужас драги зрители..

Добре имам идея.. да отидем да му го откраднем и да му го оправим и да му го върнем (под оправим имам предвид да свалим поне лепенките и тези подброни.. и един свестен стикер да му сложим)

Господи какво е причинил този човек на колата си ?

 

нямам думи просто....ама как е направил пантите на вратите.....поне боята да беше направил същата, а не квото му останало от оградата

 

da__buzz написа:

най много ми харесаха пантите на вратите.

чесно нямаше ли някои по гадни да намерите да сложите

 

Тия са от трактор Беларус на дюдо му и са със сантименталбна стойност

 

Малееееее, бях виждал накичени цигански лади, ама тоя Голф кърти отвсякъде И после се чудите защо по другите форуми говорят лоши неща за Голф 2 - то им стига да видят този и им деформира веднага мнението за марката

 

Е това е по-зле от цигански катун!

ПС Поздрави твоя приятел за работата която е свършил по тази машина.Само китеник не видях - имам и едно куче дето си клати главата - ще го подаря за таз кола

 

Аз го знам много добре тоя голф и собственика му.

Когато ти каже добър ден трябва да се огледаш каде е сланцето.

А за това дето много варавял ,чипове мипове и разни други простотии

толко варви че миналия ден един сток Мерцедес 124 бензин направо го изяде с парцалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga чета ги все още коментарите, но те са над 10 страници!!!

На 8-ма страница съм и до тук нито един негов "колега" не каза нищо положително за "туннинг-а" само един двама го укуражиха за положения труд и нищо повече!!!

 

pepi успех с Окти и да снимаш после да я видиме и ние да и се порадваме(наскоро сменихме дограмата у нас та ако ти трябват панти свиркай :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ама личи си че човекът е ползвал тунинг ръководството: http://www.criopop.com/phpbb/viewtopic. ... b500631a49

А, според него, РК е в челото на класацията. Само дето "REMUS" не е на задния джам, затова пък вратите автоматично добавят по 20 коня на панта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да "окашмериш" една кола, било цяло изкуство. :mrgreen: Как допускат ,милиционерите да се движат такива " поройници "по родните улици ,просто се чудя. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

луд луд -ненормален

 

пантите са много добри а пък и тая лепенка ''реисинг'' направо е допълнила колекцията.

 

пп. ПЕПИ - ако искаш да ти изглежда гадно колата дай ми я да се науча да поядисвам с мече и четка. врати и стени мога ама кола не съм пробвал. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахахаха няма такъв "тюнинг". Най ме кефят пантите и надписа Reising. Човека не е пестил от тиксо обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях в Хасково и видях същия младеж, но с друг Голф - тъмно сив с номер Х 2922...Явно се е усетил навреме и е махнал "циганската каручка" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А видяхте ли собственика колко е горд от цялата работа. Прави са момчетата от VW клуба че заради такива им излиза лошо име на Голфчетата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt040 този дето е на снимката на Голф-а не е собственика му !!!!

Ако сте прочели мненията във форума щтяхе да знете :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.