Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за автопилот!


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

Дали може да се добави автопилот на една "Skoda", модел "Octavia" ако колата от завода е излязла без такъв? А ако може дали някой знае и някаква ориентировъчна цена..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами най-добре се обади на еуратек,телефоните ги има на сайта им,но мисля, че те няма да могат да го направят.Все пак ги питай,аз като бях ми дадоха един лист с нещата които те могат да слагат и беше доста ограничен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа как е при Октавия, но на Фабията, момчетата от сервиза ми сложиха автопилот и нямам никакви оплаквания, даже съм много доволен! Цената беше 280лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмираш я и я променяш, посредством бутонче + и - ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а къде мога да видя този лист с това което те могат да слагат ?

В ЕТ :) . Само че, ако си поръчал колата вече, не знам дали няма да е малко късно да добавяш още глезотийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога,

 

не си прав! Аз поръчвах глезотийки до 4тата седмица от поръчката и ми ги изпълниха :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, така изглежда автопилотът на Октавия 2, на Фабията е малко по-различен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно взех решение да си монтирам темпомат.Доставката е 2 седмици,а цената с монтажа е под 240 лв с ДДС.Вчера докато пътувах към Бургас за пореден път се убедих че 240 лв не могат да се сравнят с комфорта да не си напрягаш крака на педала на газта :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно взех решение да си монтирам темпомат.Доставката е 2 седмици,а цената с монтажа е под 240 лв с ДДС.Вчера докато пътувах към Бургас за пореден път се убедих че 240 лв не могат да се сравнят с комфорта да не си напрягаш крака на педала на газта :mrgreen:

 

Пита ли колко ще ти искат за монтаж? Че като го видят това (ако сам го монтираш) и ще пискат, че гаранцията отпада. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.