Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пълнене на амортесьори


biker_valio

Recommended Posts

Ако на никой не му е спешно, да направим една среща другата седмица, хем Митко - Шкода_Естел ще разкаже как е минало ретро рали "Розова Долина".

Ако някой бърза да ми звънна на телефон 0898498909, живея в квартал Изток.

 

Поздрави

 

П.С. Останалите два вакантни комплекта са запазени за Виктор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бърза работа нямам, и време нямам сега така че ми е все едно дали е тая или другата седмица или по-другата. Виктор също не му е спешно така, че като кажеш среща след това рали ще гледам да се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък - 31-ви ще има среща в Родопската Къща и ще нося гумичките, заповядайте да си ги получите :)

Ето линк към темата в раздел Срещи: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5141

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вчера пробвах гумичките и тоя пръстен ми дойде много широк направо може да се нахлузи на тялото на амортисора защо така незнам. Със семеринга нема проблеми. Иначе амортисорите са ми оригиналните чешки PAL.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вчера пробвах гумичките и тоя пръстен ми дойде много широк направо може да се нахлузи на тялото на амортисора защо така незнам. Със семеринга нема проблеми. Иначе амортисорите са ми оригиналните чешки PAL.

Под резбата на тялото на амортисьора има нещо като уширение и пръстенът влиза вътре, така че смело го набутай. Първоначлно ще ти се стори, че е много голям, но после сам ще се учудиш как хубави ляга. А и това е уплътнителят, който предпазва да не излиза масло през резбата и трябва да е възможно най-плътно по вътрешния диаметър на цилиндъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.