Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пълнене на амортесьори


biker_valio

Recommended Posts

Искам да си напълня заднити амортесьори с по гъсто масло с цел втвърдяването им. Та въпроса ми е дали някои го е правил това, какво масло се сипва, колко и дали има някакви тънкости по отварянето на амортесьора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите са с М10Д, но единия заден май ми изпуска малко. Не успях да си купя отникъде гумички да ги сменя (а 30год са си доста).

Това е за тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив има от къде да се вземат, носил съм няколко пъти на момчетата в София. Не е проблем ако има мераклии пак да взема и да донеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако комплект е за един амортисьор аз искам 9(един за резерва)!

И аз искам 10 комплекта, но кажи и какви кинти са да знаеме.

Мерси предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да си порачам за 4 амортесьора. цената да ни кажеш горе- долу да си рпавим сметката.

 

Skoda_Estelle >> надявам се че имаш идея как се правят, че като тръгна да ги правя да даваш акъл. теорията ми е ясна ама на практика колко масло и колко гъсто идея си нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda_Estelle >> надявам се че имаш идея как се правят, че като тръгна да ги правя да даваш акъл. теорията ми е ясна ама на практика колко масло и колко гъсто идея си нямам.

 

За това грижи нямаш! Аз тази операция съм я правил на по-здрави амортисьори и не е толкова трудно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последно "О"-пръстена и семеринга бяха 1.20 лв. Едва ли се е качила цената, но ще проверя още утре и ще пиша.

"Penaowner" - Ако не съм из Бг по тестове - всеки понеделник, сряда и петък между 11 и 14 съм из Пловдив. Звънни когато решиш!

0888/636895

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е същата, поръчал съм за чешки амортисьори. Ако някой иска за полски да пише. На 22 сутринта в 9 тръгваме от "София Ауто" на Ботевградско на тестове и ако искате ще донеса там комплектите, някой да мине да ги вземе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, взех 30 комплекта, човекът даже направи отстъпка - по 1 лв е комплекта. Остава само да се разберете кой ще дойде да ги вземе и да си ги разпределите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на 22ри имам изпит сутринта и няма да мога да мина през ботевградско.

 

ще помоля ако някой колега(ако има възможност) ходи там да ми плати мойте 4 комплекта. и да ми каже на ЛС или в темата кой е и да се разбера с него кога и къде да се видим и да м дам парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 9 часа ще съм пред "София Ауто" - магазин-сервиз на Опел и Шевролет на "Ботевградско". От там ще тръгнем на тестове към Варна - колона от джипове Опел Антара. При всички случаи ще бъда там около 8.30. Лошото е, че не знам кога ще се върнем на другия ден, защото по обратния път ще тръгнем от В.Търново след 18.30.

Разберете се тези дни кой какво иска и кой ще дойде да ги вземе. До понеделник вечер дано се организирате. Ако не на 22-ри, следващия тест е на новото Мондео на 29-ти от Мото Пфое и тогава пак ще съм в София.

Поздрави!

Виктор

0888/636895

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще поема ангажимент да се видя във вторник сутринта с Виктор(Скорост), а след това през почивните дни може да направим една среща хем да се видим хем всеки да си получи частите.

Хайде сега всеки, който е поръчал да напише тук точната бройка, така че до понеделник вечер да е ясен списъка.

До момента имаме:

Skoda_Estelle - 9

DoraDo - 10

corropt - 4

axl - 5

 

Станаха 28 дотук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Взех комплектите от Виктор, 30 комплекта - 30 лева, направили са ни отстъпка за количество :)

Казвайте сега кой как ще си ги вземе - поотделно или някой ден да направим една малка(може и голяма) среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако комплектите са 30, а са поръчани 28, бих взел оставащите свободни 2 комплекта. Може направо тези за мене /ако някой вече не си ги е заплюл докато се офлянквах/ да се прикрепят към на corropt партидата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакам АХЛ да предложи среща, или да ми пусне на ЛС телефон или адрес или някаде където мога да мина след 23 ти да си вземо мойте и на Виктор ако има за него и да ги платя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам среща! Другата седмица след работно време...! Но txl да си каже- тамън ще му взема обещаните каталози!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.