Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

окрадоха едно рено меган за 2 мин.на ул.найчо цанов


todor_velikov

Recommended Posts

вчера за около 2 мин 3 наркомана ограбиха едно рено меган .свалиха му и 4-те лети джанти и ги качиха на една кола .точно там има и метадонов център,така че ако минавате оттам и имате някаква работа да не оставате колите си без вкл.аларма(ако имате такава де)!!!

миналата година бяха циганите ,сега са наркоманите .няма оправия в тая държава .и полицайте най-нагло казват че не могат нищо да направят и те семейство хранели :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 седмици пък един наркоман се блъсна челно в Смарта на един приятел . Това на кръстовището на Пирогов :!: Моя авер си чака първа редица на светофара и отсреща онзи с някакво рено минава на червено и го блъска челно. Просто в момента се чудя кои са ми по-неприятни, наркоманите или циганите ???????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера за около 2 мин 3 наркомана ограбиха едно рено меган .свалиха му и 4-те лети джанти и ги качиха на една кола .точно там има и метадонов център,така че ако минавате оттам и имате някаква работа да не оставате колите си без вкл.аларма(ако имате такава де)!!!

миналата година бяха циганите ,сега са наркоманите .няма оправия в тая държава .и полицайте най-нагло казват че не могат нищо да направят и те семейство хранели :smt034

 

 

а ти??? погледа, погледа и си каза: тия наркоси много гадни бе ей!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера за около 2 мин 3 наркомана ограбиха едно рено меган .свалиха му и 4-те лети джанти и ги качиха на една кола .точно там има и метадонов център,така че ако минавате оттам и имате някаква работа да не оставате колите си без вкл.аларма(ако имате такава де)!!!

миналата година бяха циганите ,сега са наркоманите .няма оправия в тая държава .и полицайте най-нагло казват че не могат нищо да направят и те семейство хранели :smt034

 

 

а ти??? погледа, погледа и си каза: тия наркоси много гадни бе ей!!!

аз не съм гледал казаха ми едни комшии за сведение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и полицайте най-нагло казват че не могат нищо да направят и те семейство хранели :smt034

 

Някой звъннал ли е на 166? Щото тия разговори се записват и няма "и аз семейство храня"....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес разбрах че от паркинга на Метро 1 са задигнали кола и както пише на една ГОЛЯМА табела ние не носим отговорност :smt039

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много отдавна се краде от паркинга на метро ,мойта е откраднаха от Хит в Младост ,камери-мамери ,сот-мот,ченгета-менгета и кво на всичките пред очите им ,уволнени ,наказани ама колата е няма ,е и пари няма година и половина заради Тъпанарите в Евроинс (да не сте стъпили там) ......... както и да е ,темата е дълга поне за мен,но отивам да се радвам на окти че ми е чисто нова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и полицайте най-нагло казват че не могат нищо да направят и те семейство хранели :smt034

 

Някой звъннал ли е на 166? Щото тия разговори се записват и няма "и аз семейство храня"....

да ,отишли са на мястото,но казали на жената да не се надява много да и ги намерят.пък и знаели кои са но не можели нищо да направят :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това си мисля.... то от тия големите магазини е най- лесно да се гепи. като отидеш да пазаруваш един от Лошите тръгне след теб а другият си краде на спокойствие:(

 

а с тия камери по паркинга и на изхода ..... нищо ли не може да се нарпави???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то има ли още такава улица - не е ли Тодор Александров цялата?

Камерите най-често са най-евтините и скапаните китайджоси и са повече за камуфлаж, ако мине полицията на проверка да изглежда че изпълняват изискванията за охранителната дейност.

Верно е, ча съвсем лесно се краде, затова да ходиш с нова кола и без каско по такива магазини е чиста предпоставка за подобен инцидент. На мен от паркинга на Метро-Божурище ми откраднаха от Вектрата първо едно огледало, а при друго ходене - предната емблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то има ли още такава улица - не е ли Тодор Александров цялата?

става въпрос за старата найчо цанов.като погледнеш на картата тодор александров е успоредна на найчо цанов .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко се омеша темата ама карай, за другите магазини незнам предполагам че и там е така има камери+охрана от СОТ+двама дежурни полицаи(редовно ги виждам а Практикер примерно) ,НО това не може да ни спаси ,следователя ми разправяш "ще ги хванем ,имаме супер специална техника дето гледаме с нея записа... и т.н. - дръжки - фанаха ги за на моисей кайсиите ,а колата беше спряна през 3-4 коли от входа баш до камерата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кви са им камерите, ама най тъпото в цялата история (за Метро де) че вече на портала ако сте забелязали няма охрана :?: :!: :?: :!: Икономисват хората от фонд работна заплата. Или те хората са си казали, тея така и така не пазат, що пък да плащаме :mrgreen: :smt041

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моя опит с кражби-полиция съм си направил извода, че системата е много стройна и организирана, няма престъпници, няма полицай, всичко е едно и всеки знае точно колко получава. Набележат ли те край, няма спасение, пиеш студената вода и гледаш да забравиш, това е нашата "държава". Отчасти спасението е да си плащаш рекета - СОТ и застраховки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13 ч. по Хоризонт съобщиха ,че е заловена банда отмъкваща гуми и в склад са намерени гуми с джанти за около 4000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13 ч. по Хоризонт съобщиха ,че е заловена банда отмъкваща гуми и в склад са намерени гуми с джанти за около 4000 лв.

 

къде това ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13 ч. по Хоризонт съобщиха ,че е заловена банда отмъкваща гуми и в склад са намерени гуми с джанти за около 4000 лв.

 

къде това ?!

 

 

в нас не е !!! мойта банда още си работи.:)

 

тия 4000лв , аз не съм много в час за цени на нови гуми + джанти ама си мисля че на една ес-класа или някое А8 комплекта ще струва там някаде. та тоя склад или имам много ама найстина много гуми + джанти на лади, москвичи и тн или може да има само 4 гуми на яка кола.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.