Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Молба за малко помощ


karaul

Recommended Posts

Значи съм си щастлив собственик на една 120-ка:) (сега гледам "гладно" и към една Fabia, но ще видим), но имам проблем с ламарините (е то си е и нормално все пак са на 20 г....). Искам да се обърна към вас колеги, които знаете повече и сте се занимавали със тези неща, къде мога да я оставя да я пооправят и горе-долу колко пари ще трябва да жертвам за това упражнение!?

Значи иска ми се да я направят като "нова", както се казва, но знам, че е меко казано невъзможно...трябва да се заварява, боядисва и предна решетка може би ще и трябва защото тази е много начупена, евентуално ако не е безбожно скъпо може и нови фарове...и не знам още какво (каквото и трябва;)) та ако някой може да помогне с малко информацийка за това къде и за колко (приблизително поне) става тази процедура да драсне някой ред. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние трудно ще кажем колко пари ще ти излезне, защото незнаем в какво състояние е колата ти. предполагам нови прагове и вежди ще купуваш, ако са ти много изгнили врати и калници няма да има смисъл да ги ремонтираш , а ще е по добре нови или 2ра ръка запазени.

 

за новите части се обади на телефоните на магазините(погледни раздел ''магазини за части'').

пусни си 1 обявва в раздел 'купувам', че си търсиш решетки тенекии и там каквото си решиш.

резпитвай приятели, познати и полупознати за читави майстори и успех ти пожелавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички колеги, които дадоха своето мнение!

Мииии за пари какво да ви кажа не смятам, че повече от 300-500 лева максимум!!! са оправдани дори и за тази кола, която си има специална история ;):);)

Мисълта ми беше следната, значи отивам при някой (майстор естественно) той оглежда колата и си казва мнението (примерно: "-Момче 'ше ти струва толкова и толкова..."), защото за самостоятелно оправяне вече не мога да отделя необходимото време.

А и сега да ви питам, на какво трябва да обърна по-голямо внимание, когато си намеря така мечтаната Fabia???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с гниларници колега!!!!! Не е оправдано да хвърляш толко пари за ремонт по ламарините и каквото и да е. Гарантирам ти че всеки един майстор ще ти я претупа само и само да ти вземе паричките. Ще е цяло чудо,ако попаднеш на съвестен майстор,който наистина да ти я прави с мерак. (да ти я изкърпи качествено)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на праговете е около 80 лв труда само, отделно боята и другите консумативи.

За пода, както се разбереш - да речем 100-150 лв. ще те оправят, сега ламарината не знам точно колко струва.

Фарове и други дреболии можеш да си вземеш втора ръка.

Може да минеш през някой от майсторите от Белия списък да попиташ кое колко ще ти излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моята баба е изкърпиха съвсем скоро. Работата не беше много пода беше здрав изключвам едно малко местенце. Праговете ми бяха леш и по багажника работи човека, тунел за скоростите ми преправяше и само на тенекеджията оставих 300 кинта. Ако решиш да е правиш като нова с нови фарове, капаци, брони и така нататък 300 ще ти стигнат ама с една нула отзад. пресилих се но поне 1500-2000. По-опитни от мен в това отношение смятам че ще потеърдят това мое становище по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.