Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

горен багажник за фелиция


dimitar79

Recommended Posts

Здравеи те аз сам нов във форума гледах но несам го разгледал целия и затова питам:

Ще си взимам фелиция 97г. тази която сам харесал няма горен багажник а искам да има знае ли някои какви има и на какви цени са защото аз говорех със сервиза на схкода в стара загора но оттам ми дадоха много оскадна информация в смисал само с порачка и то незнаят точно какъв е багажника да ли е подвизен или са реики които са монтирани твърдо към покрива изанаели някои как се монтират реиките.

 

Предварително благодаря за помоща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt005 във форума!

Имаш избор за багажник - единия вариант е да си вземеш багажник за Фаворит / напречен тип релси / и другия вариант е да търсиш по моргите от друга марка тип рейки ... мисля , че от Астра са най близки като размер.

Ако избереш първия вариант мисля , че в магазина в Казанлък можеш да си го поръчаш ... фирмата има магазин в София и мисля , че само те се занимават с доставка на такива багажници.

П.П. Разгледай в раздел "Продава" имаше обява за точно такъв багажник ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.